REKLAMA

Vasaros prognozė Zodiako dvyliktukui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Žvaigždės šią vasarą bus mums dosnios. Kaip jos veiks, galime pamatyti jau dabar, nes paskutinį pavasario mėnesį vyksta generalinė laimės repeticija. Svarbu žinoti šešių mums svarbių žvaigždžių arba planetų situaciją.

Saulė Dvyniuose visiems mums teiks pasitikėjimo savimi ir padės atsipalaidavus ir lengvai realizuoti savo idėjas. Jupiteris bus tarsi magas, iš skrybėlės mums traukiantis nuostabių laimingų vasaros akimirkų, taip pat ir galimybių užsidirbti daugiau pinigų.

Uranas padės atsikratyti priklausomybių asmeniniame gyvenime, santykiuose, darbe. Merkurijus laiku atsiųs reikiamų žodžių, kad galėtumėte įtikinti, sužavėti ir apginti savo poziciją. Neptūnas į mūsų gyvenimą įlies stiprių jausmų, o Venera pavers viską meile.

Skamba pakankamai gerai, ar ne? Geriau nebūna! Mes patys ir mus supantys žmonės šią vasarą bus draugiški, atviri, optimistiški, gerai nusiteikę, noriai bendraus, džiaugsis, švęs. Kaimynai atras gerą žodį kaimynui, draugas – draugui.

REKLAMA

Netikrumai, apsimetinėjimai, kompleksai, trukdę nuoširdžiai bendrauti, išgaruos tarsi dūmas. Vasaros vakarėliai, šventės, renginiai bus tikrai šventiški. Juose turintieji poras smagiai leis laiką kartu, o vienišiai galės sutikti antrąją pusę. Visi šią vasarą gausime progų susirasti naujų draugų, sutikti įtakingų rėmėjų ar pagalbininkų.

Štai tokios šešios laimės žvaigždės ryškiai nušvies mūsų vasarą. Čia galima sužinoti, kaip jos paveiks kiekvieną iš dvylikos Zodiako ženklų.

AVINAS

Pavasaris visiems šio ženklo atstovams kvepia alyvomis, nors šiemet jos ir neskuba pražysti. Vėluojanti šiluma nuotaikos jiems tikrai nesugadino.

Venera įsikūrusi Avino ženkle leido pirmajam Zodiakui per gyvenimą eiti šokio žingsniu, jaustis pakylėtai, mėgautis artumu, švelnumu ir meile. Seksualusis Marsas nepamiršo jų kasdienybės papuošti nuotykiais ir kūniškais malonumais, o kai prie šių dviejų žvaigždžių dar prisijungė ir saulė, ohoho!

Štai kodėl šį pavasarį ir vasarą Avino ženklo atstovai jausis ir bus ypatingi, galingi, viską galintys ir gebantys, patrauklūs, mylintys ir mylimi. Vienišiai gali netrukus sutikti (arba jau sutiko) ypatingą žmogų, kurį apžavės, bet ir patys gali stipriai įsimylėti. Šis asmuo juos palaikys ir įkvėps siekti naujų tikslų. Avino ženklo atstovams yra galimybė šoktelėti ir karjeros laiptais.

TAURAS

Dangus jums šypsosi, nors saulė netrukus ir paliks Tauro ženklą. Greičiausiai jau pajautėte jus apėmusį lengvumą, sugrįžusias jėgas ir gyvenimo džiaugsmą? Tai tęsis visą vasarą. Laimės žvaigždės ištirpdys niūrias mintis, nesaugumo jausmą ir baimę dėl pinigų.

Su vešlia gamtos žaluma, gausiai pabirusiais žiedais ir jūs pasijausite turtingi, visko turintys į valias, galintys pasidalyti su kitais! Stipriai jus veikiantis Merkurijus paaštrins uoslę pinigams, naudingiems sandoriams, o tai didins jūsų pasitikėjimą savimi. Kliaukitės ir savo nuojauta, širdimi, neklausykite, ką sako kiti. Tik taip turėsite galimybę padaryti tai, kas jums atneš tikrai didelių finansinių laimėjimų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA