REKLAMA

Dangaus dovanos žmonėms

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tos dovanos, kaip sako žvaigždės, bus materialios, lengvai apskaičiuojamos. Ateinančią savaitę netgi prognozuojamas pinigų lietus. Toks tikrai niekam nesugadintų nuotaikos, ar ne?

Gudrusis Merkurijus, esantis itin žemiškame ir praktiškame Tauro ženkle, ateinančiomis dienomis susijungs su intuityviuoju Neptūnu, tai yra protas ir nuojauta sudarys puikią sąjungą.

Iš šio šaltinio kils genialios idėjos, puikios įžvalgos ir naudingi sumanymai, kurie padės žymiai pagerinti materialinę padėtį. Taigi ko tikėtis kiekvienam iš dvylikos ženklų?

AVINAS

REKLAMA

Nebesiskųskite ir neburbuliuokite dėl savo problemų. Tiesiog spontaniškai nuspręskite, ką daryti, kad jos baigtųsi, ir imkite veikti.

Dabar keistos staiga kilusios idėjos padės užsidirbti pinigų ir daryti dalykus, apie kuriuos seniai svajojote. Labiau pasitikėkite savimi, savo vidiniu balsu ir juo sekite.

TAURAS

Jūsų nuojauta dabar tikrai bus stebuklinga. Esate šios savaitės laimės kūdikiai. Sulauksite nuostabaus, netikėto pasiūlymo ar įvykio, kuris jums atneš daug pinigų.

Kitą sekmadienį, gegužės 28-ąją, nusipirkite loterijos bilietą, nors ir niekada to nedarote. Tądien viskas yra įmanoma, nes sekmadienis bus tiesiog stebuklingas.

DVYNIAI

Nagi, parašykite laišką, kurį norėjote ir vis atidėliojote. Jis taps tarsi domino kauliuku, išjudinsiančiu jums sėkmingą įvykių seką. Nuo birželio 6-osios galite tikėtis veiksmo ir tai nebus veikimas tuščiomis apsukomis, jis atneš pinigų. Verta prisiminti seną planą, kurį vis atidėliojote įgyvendinti.

VĖŽYS

Būsite tikri intuicijos genijai! Palankiai Vėžiui atsistojęs Merkurijus pasirūpins laimingais sutapimais, kurie padės šio ženklo atstovams išsivaduoti iš finansinių rūpesčių.

Parama ir pagalba gali ateiti iš skirtingų šaltinių – sulauksite paveldėjimo, susipažinsite su svarbiais ir įtakingais žmonėmis ar galų gale jūsų talentas bus pripažintas ir įvertintas. Dabar viskas yra įmanoma.

LIŪTAS

Susikurkite planą, jeigu jo dar neturite, ir ateinančios savaitės dienomis parodykite, ko esate verti ir ką galite. Dabar palanku pasirodyti aplinkiniams geroje šviesoje, atskleisti savo organizacinius talentus, kūrybinius gebėjimus, originalius sprendimus darbe, kurie galiausiai atves jus prie norimo tikslo, be to žymiai papildys jūsų sąskaitą.

MERGELĖ

Pasitikėkite savo analitiniu ir kritišku protu. Tačiau ateinančią savaitę jums padės ne tik loginis mąstymas, tiesiog užčiuopsite ore tvyrančias galimybes. O tada viską gerai apmąstę, padėsite joms įgyti realius kontūrus.

SVARSTYKLĖS

Toks efemeriškas ir, kai kas netgi pasakytų, paviršutiniškas dalykas kaip žavesys yra didžiausia jūsų stiprybė. Draugiškumu, diplomatiškumu ir žavesiu sugebėsite ateinančią savaitę pasirodyti geriausioje šviesoje.

Taigi jau dabar apgalvokite planą, kaip siekti, ko trokštate, o kitą savaitę imkitės jo įgyvendinti. Jums ne tik pasiseks, galėsite džiaugtis ir finansiniu laimėjimu.

SKORPIONAS

Kai Merkurijus būna įsitaisęs priešais jūsų ženklą, tai reiškia viena – „nenormaliai“ paaštrėjusią uoslę pinigams, naudą nešantiems užsiėmimams. Laimingo atsitiktinumo dėka galite atsidurti tam tikroje situacijoje ir, jeigu veiksite apgalvotai ir ryžtingai, sugebėsite iš jos gauti materialios naudos.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA