REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Pirmąjį vasaros mėnesį padidės energingumas visose gyvenimo sferose. Žmonės norės darbuotis ne tik savo labui. Jie ims labiau orientuotis į visuomenės gerovę. Birželį netrūks permainų, ryškių emocijų ir susitikimų su naujais žmonėmis. Atsiradusias problemas patartina spręsti nedelsiant.

Birželio mėnuo bus palankus tiems, kurie pasiryš persikelti gyventi į kitą vietą, pakeisti butą, įsigyti nekilnojamojo turto, spręsti palikimo klausimus.  Patartina būti atsargesniems kelionėse.

AVINAS

Moteris

Avino ženklo moteriai žvaigždės birželio mėnesį žada daugybę pramogų ir įdomybių, kurios pagražins jos gyvenimą ir įneš į jį naujų spalvų. Ji atkakliai ieškos tobulėjimo kelių ir nenorės apsiriboti tuo, ką jau yra pasiekusi.

REKLAMA

Meilės sferoje jai netrūks pagundų, gresia partnerio išdavystė ir neištikimybė. Jeigu jai užteks išminties ir kantrybės, tai sugebės įveikti visas negandas ir tapti dvasiškai stipresne.

Vyras

Avino ženklo vyrui patartina vasaros pradžioje būti energingesniam, draugiškesniam ir stengtis kuo daugiau bendrauti su žmonėmis. Jis norės pailsėti, tačiau nuo darbų atsiplėšti nepavyks. Ir nepatartina jų atidėlioti. Birželis bus palankus naujoms žinioms įsisavinti, analizuoti informacijai ir siekti anksčiau užsibrėžtų tikslų.

Sveikata

Moteriai patartina stengtis, kad aplink ją būtų pozityviai nusiteikę žmonės. Taip ji sugebės pataisyti sau nuotaiką.  Sportuoti ir mankštintis reikia su saiku. Kūno treniravimas neturi virsti fanatizmu, kitaip iš to bus maža naudos, bet daug žalos.

Vyrui rekomenduojama pasiimti atostogas ir išvažiuoti į gamtą.  Jei kankins nemiga, prieš naktį reikėtų išgerti raminančios žolelių arbatos ir vengti alkoholio. Jam patartina tausoti jėgas tauriems dalykams ir neeikvoti energijos niekniekiams.

Palankios birželio mėnesio dienos Avinui: 3, 7, 10, 15, 20, 24, 30.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Avinui: 5, 18, 22.

TAURAS

Moteris

Tauro ženklo moters laukia nepaprastai įdomus ir įsimintinas mėnuo. Ji bus kupina pasitikėjimo savimi. Tai padės jai pasiekti didelio produktyvumo darbe ir sėkmės asmeniniame gyvenime.

Gali įsižiebti meilė iš pirmo žvilgsnio.  Netekėjusios šio ženklo atstovės mylimajam kils nenumaldomas noras pasiūlyti jai savo ranką ir širdį.

Vyras

Tauro vyrui patartina mėgautis gyvenimu, ilsėtis gamtoje ir kuo mažiau galvoti apie tai, kokios nuosėdos liko praeityje. Jeigu jis su optimizmu žvelgs į priekį, sėkmė visą mėnesį seks jo pėdomis. Galimos pažintys su įtakingais žmonėmis, nuo kurių ateityje priklausys jo karjera ir finansinė padėtis.

Sveikata

Tauro moteriai rekomenduojama subalansuoti mitybą, valgyti kuo daugiau vaisių, uogų, šviežių daržovių. Stiprinti sveikatą padės plaukimas, saulės vonios, aktyvios sporto rūšys gryname ore.

Tauro vyrui pirmiausia reikia užsiimti buities darbais. Jie išvaduos nuo nuobodulio, frustracijos ir depresinių nuotaikų. Kad taptų žvalesnis ir energingesnis, Taurui reikia daugiau dirbti, o ne graužti save priekaištais ir niūriomis mintimis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Birželio mėnesio horoskopas” komentaras

Alfa.lt naujienos

REKLAMA