REKLAMA

Kinų horoskopas birželiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ugnyje ar perdegę? Svarbus klausimas birželiui, kurį valdo Ugninis Arklys, o juk metų valdovas Gaidys irgi priklauso Ugnies stichijai. Taigi pirmą vasaros mėnesį gali būti išties karšta. Mums visiems prireiks stiprių nervų ir ištvermės.

Tiek Ugnies stichija, tiek abu jai priskiriami ženklai, skatina saviraišką, kūrybinės ugnies realizavimą, bet… Jeigu nebūsime atsargūs ir nesuvaldysime emocijų, nesielgsime santūriai ir sąmoningai, kūrybinės liepsnos gali tapti visa niokojančiais gaisrais.

ŽIURKĖ

Kyla garas

REKLAMA

Ugnies elementui priskiriamas pirmasis kinų Zodiakas nesijaus gerai, šitaip svilinamas iš abiejų pusių. Tiesą sakant, vanduo gali ir užvirti!

Štai kodėl birželį Žiurkės ženklo atstovai gali pasijausti išsekę, bejėgiai. Šis mėnuo netinka kovoti atkakliai ar priimti staigių sprendimų. Viską privalu keliskart apgalvoti, net jei situacija reikalaus veikti greitai.

Meilėje nuo jausmų kaitros irgi gali kilti garas, tačiau šioje srityje Ugnies ženklų poveikis gali būti visai malonus.

JAUTIS

Įveikiami net kalnai

Jeigu tik gimusieji po Jaučio ženklu tiksliai žino ko nori, tada jie gali kalnus nuversti. Dabartinė kosminė situacija jiems padės, įpūsdama pasitikėjimo savimi, abicijų ir noro jas įgyvendinti.

Atkaklumu ir sveiku ambicingumu birželį darbe galite daug pasiekti. Asmeniniame gyvenime svarbu, kad rodytumėte jausmus ir partneriui atskleistumėte savo poreikius. Tai padarę, galėsite džiaugtis karštomis vasaros naktimis.

TIGRAS

Keliai ir klystkeliai

Šio ženklo atstovai tikrai nesiskundžia ambicingumo trūkumu. Birželį jie bus pasirengę siekti aukštų ir didelių tikslų. Kad tai gerai pavyktų, nusistatykite prioritetus, atsikratykite senų neužbaigtų darbų, kitaip gręsia stresas ar perdegimas.

Asmeniniame gyvenime būsite nusiteikę nuotykiams. Vienišiams tai nesudarys jokių problemų, galės stačia galva į juos nerti. Turintiems porą Tigrams reikėtų elgtis atsargiai ir apgalvotai, nesusivilioti šuoliai į šalį, o verčiau pasirūpinti, kaip į kasdienybę įpūsti daugiau aistros.

KIŠKIS

Įtampos valdymas

Birželį gimusieji po Kiškio ženklu pajaus kylantį streso lygį, kai, atrodys, juos ima spausti iš visų pusių.

Net jeigu Ugnies ženklai šį mėnesį suteiks jums drąsos ir ambicijų siekti ko taip ilgai troškote, privalote būti tikri, kad ši drąsa yra tikra, pamatuota. Drąsaus zuikio nuotykiai gali greitai baigtis, kai teks skaudžiai iš aukštai kristi.

Birželio mėnesį bus nuolatos tikrinamas jūsų nervų sistemos stiprumas. Štai kodėl būkite jautrūs ir budrūs, laiku atsiribokite nuo dirgiklių, stenkitės laiku išeiti iš pernelyg audringų situacijų. Meilėje bendrystės klausimas šį vasaros mėnesį taps itin svarbus.

DRAKONAS

Greitojoje juostoje

Pirmąjį vasaros mėnesį Drakonai gali pasijausti tarsi žvakė, deginama iš abiejų galų. Visu pajėgumu ir judėdami pačia greičiausiai juosta pulsite įgyvendinti projektus bei sumanymus. Nors tai teiks labai daug džiaugsmo, streso irgi bus nemažai.

REKLAMA