REKLAMA

Birželio meilės prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šis vasaros mėnuo – puikus laikas meilei. Venera nuo birželio 6-osios įeis į juslingąjį Tauro ženklą ir ten išbus iki liepos pradžios. Meilės planeta mums visiems primins, ką reiškia visu protu ir visais pojūčiais pasinerti į meilę. Ji taip pat padės romantiniuose santykiuose susidėlioti praktiškus reikalus.

Birželio 9 diena bus itin karšta, nes tada susijungs švelnioji, romantiškoji Venera ir aistringasis Marsas. O tada birželio 20-ąją Veneros ir svajingojo Neptūno susitikimas padės mums panirti į meilės pasaką. Jausmai bus užburiantys. Iš svajonių pažadins stiprus Veneros ir Plutono apsikabinimas ar net supurtymas, bet jis santykiams bus į sveikatą.

AVINAS

Su partneriu pirmąjį vasaros mėnesį būsite susirūpinę pinigais ir finansiniais šaltiniais. Laimei, šis rūpestis bus vaisingas, atneš naudingų susitarimų ir didesnių piniginių įplaukų.

REKLAMA

Netgi kils noras paišlaidauti, su mylimu žmogumi pasigerinti savo gyvenimo sąlygas. Galbūt įsigysite reikiamą baldą ar prietaisą, o kai kurie – net ir bendrą būstą.

TAURAS

Šį mėnesį tikrai jausite meilę visomis odos poromis ir sielos dalelėmis. Kaip kitaip? Juk jūsų ženklo valdovė Venera birželio 6 – liepos 4 dienomis bus jūsų ženkle.

Birželį jausite didėjantį pasitikėjimą savo jėgomis, apskritai būsite pakiliau nusiteikę ir nesijaudinsite dėl širdies reikalų. Stebuklingai trauksite prie savęs žmones ir užbursite savo mylimiausiąjį.

Pastaruoju metu daug nuveikėte ir stengėtės save gražinti iš vidaus. Dabar pamatysite nuostabius savo sunkaus darbo vaisius.

DVYNIAI

Vienišiai birželį daugiau laiko gali praleisti savo fantazijose nei realybėje. Galbūt kažkam jaučiate stiprius jausmus ir dabar mėgaujatės, mintyse kurdami savo meilės istoriją?

Kuo šis žmogus labiau neprieinamas (įsipareigojęs ar visiškai jumis nesidomi), tuo labiau tai kurstys jūsų fantaziją. Pernelyg ilgai joje neužsibūkite, sugrįžkite į realybę, į pirmą vasaros mėnesį ir juo pasidžiaukite.

Turintiems porą Dvyniams verta įsidėmėti birželio 9-ąją. Kažką svarbaus tądien suprasite, atrasite, kas padės sustiprinti ryšį su partneriu.

VĖŽYS

Ar esate pasirengę grįžti į patraukliausiųjų dešimtuką, netgi penketuką? Jei dar ne, tai ruoškitės, nes birželio 4-ąją aistringasis nuotykių mėgėjas Marsas įeis į jūsų ženklą ir ten išbus iki liepos 20 dienos. Tai jums reiškia labai daug gerų dalykų.

Pradžiai užteks ir tiek, kad patys jausitės atsigavę, atsipalaidavę, todėl ir aplinkinių žvilgsniai vis dažniau sustos ties jumis. Kam patinka susiraukėliai?

Birželį būsite pilni jėgų ir nusiteikę nuversti kalnus. Marsas yra mūsų visų variklis, padedantis kas rytą atsikelti ir judėti į priekį. O Vėžiams raudonoji planeta birželį padės siekti, ko jie nori, ir patenkinti savo poreikius.

LIŪTAS

Birželio 9-ąją mėnulio pilnatis stipriai veiks Liūtų romantinius reikalus. Daug apie juos mąstysite ir svarstysite.

REKLAMA