REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 05-11 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę meilės reikaluose būsite neįtikėtinai praktiški, taip pat sieksite su partneriu išbandyti naujų sporto užsiėmimų ar kitos veiklos, kuri skatina daugiau judėti.

Su artimu žmogumi šiomis dienomis aptarinėsite gyvenimo sąlygas, svarstysite, kaip galėtumėte jas pagerinti, patobulinti, padaryti būstą patogesnį ir dailesnį.

Kai kurie, turintieji namą ar sodybą, nebijos išsipurvinti rankų, tvarkys ir gražins aplinką. Bendras tikslas ir buvimas gryname ore teigiamai paveiks ne tik gyvenamą erdvę, bet ir jūsų santykius.

REKLAMA

TAURAS

Jausitės patrauklūs ir gražūs, labiau pasitikėsite savimi, prie savęs trauksite žmonės, pernelyg nė nesistengdami.

Taip bus dėl Tauro ženklą valdančios Veneros. Meilės planeta nuo šios savaitės pradžios iki liepos 4-osios bus jūsų Zodiake. Jau savaitės pabaigoje jausite, kaip vis geriau sekasi partneriui perteikti savo fizinius ir emocinius poreikius. Dabar jums tereikia panorėti, ištarti tai garsiai, ir viskas išsipildys. Taip paprasta!

DVYNIAI

Šią savaitę būsite plepesni nei įprastai, tačiau meilės reikalų su niekuo neaptarinėsite, verčiau laikysite liežuvį už dantų.

Yra dalykų, kurie priklauso tik jums ir jūsų partneriui. Tai ir yra tikrasis intymumas, kuriuo dalytis su kitais yra tiesiog šventvagystė. Savaitgalį stosianti mėnulio pilnatis stipriai veiks Dvynių partnerystės reikalus, taigi svarbiausius meilės reikalus aptarsite tik prie dviejų akių.

VĖŽYS

Marsas dabar juda jūsų ženklu, todėl jaučiatės ir atrodote sau (bei aplinkiniams) labai patrauklūs. Aktyvią ir veržlią raudonosios planetos energiją gebėsite sušvelninti, kitaip tariant, „suromantinti“.

Artėjant savaitgaliui danguje susitiks kosminiai meilužiai Venera ir Marsas. Kai kuriems Vėžiams tai gali reikšti norą laužyti taisykles. Spjausite į jas, ir išdrįsite pradėti santykius su žmogumi iš draugų arba artimų pažįstamų rato. Kiti Vėžiai pamėgins internetinę pažintį. Žvaigždės sako, labai greitai ji gali peraugti į aistringą romaną.

LIŪTAS

Kai kuriems šio ženklo atstovams tai bus svarbi, netgi lemtinga savaitė meilei. Savaitgalį stosianti mėnulio pilnatis ryškiai nušvies Liūtų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Jeigu neseniai susitikinėjate su nauju žmogumi ar jau kurį laiką draugaujate (gyvenate kartu) šią savaitę viskas taps aišku.

Jeigu suprasite, kad mylite šitą žmogų, taip jam ir pasakysite. Jei suvoksite, kad iki stiprių jausmų toli ar jie išblėso, nuspręsite nebešvaistyti laiko veltui ir judėti tolyn. Kad ir kokia situacija būtų, sąžiningai į ją pasižiūrėsite ir stengsitės reaguoti atitinkamai.

MERGELĖ

Nesvarbu, ar neseniai draugaujate ar jau ilgai esate kartu, šią savaitę galite nuspręsti – atėjo laikas su partneriu leistis į išsvajotą kelionę.

Kai kurie šio ženklo atstovai su mylimu žmogumi keliaus kitomis, ne svečių šalių, o dvasinėmis ar pažinimo erdvėmis. Galbūt užsirašyiste į kursus ar seminarą? Gera idėja, nes kartu keisitės ir augsite, tai jus stipriai suartins.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA