REKLAMA

Kuo Dvynių laikas naudingas kitiems ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Sparnuotais batais avintis dievų pasiuntinys Merkurijus valdo Dvynius. Jis simbolizuoja judrumą, smalsumą, gebėjimą megzti ryšius, bendrauti ir perduoti žinią.

Nuo gegužės 21 dienos iki birželio 21-osios, tai yra Dvynių valdomu laikotarpiu, gerai jausis ne tik šio ir dar dviejų Oro stichijai priskiriamų ženklų (Svarstyklių ir Vandenių) atstovai.

Kaip likusieji Zodiakai gali gauti didžiausią naudą ir ką iš Dvynių jie galėtų perimti ar pasimokyti? Pailsėjus po ramaus Tauro valdomo periodo ir prikaupus jėgų, laikas didinti tempą ir pradėti veikti.

AVINAS

REKLAMA

Saulė Dvyniuose šio ženklo valdymo laikotarpiu stipriai veiks Avinų astrologinio būsto Mokymosi sektorių. Dabar noriai, netgi aistringai sieksite pažinti naujų dalykų ar išmokti naujų įgūdžių.

Skirkite laiko apgalvoti, kuri informacija jums vertinga, kokios jums trūksta. Dabar palanku mokytis ir įgyti žinių, kad ateityje galėtumėte įgyvendinti savo svajonę, sumanymą ar visuomeninį projektą.

TAURAS

Kai saulė bus Dvyniuose, ji stipriai veiks Taurų astrologinio būsto Finansų sektorių. Tai geras laikas patyrinėti naujus ar papildomus pajamų šaltinius, apmąstyti, kaip galėtumėte užtikrinti savo ir šeimos finansinį saugumą.

Šiuo metu tinka pasimokyti naujų pinigų valdymo įgūdžių, metodų, paskaityti apie tai knygą, tinklaraštį ar pasitarti su gerai šią sritį išmanančiu draugu.

Dvyniai Taurus skatins siekti didesnių tikslų ir daryti tai drąsiai, netgi įžūliai. Šis oro ženklas netgi įkvėps juos leistis į riziką (gal tik labiau apskaičiuotą ir pamatuotą kaip būdinga Taurams).

DVYNIAI

Šiuo metu, gimusieji po Dvynių ženklu, švenčia gimtadienius. Saulė yra jūsų Zodiake ir stipriai veikia jūsų astrologinio būsto pirmąjį, Asmenybės sektorių. Šis laikas puikus asmeniniam tobulėjimui, išvaizdos ar vidiniams pokyčiams, naujoms asmeninėms pradžioms.

Būkite atidūs dalykams ir žmonėms, kurie jus gerai nuteikia, įkvepia. Iki birželio 21-osios tinka atsikratyti senų pažiūrų, įpročių, kurie trukdo siekti jums svarbių dalykų, jaustis laimingiems. Suteikite, Dvyniai, sau galimybę pasikeisti, kažką savo gyvenime pakeisti ar visiškai jį transformuoti.

VĖŽYS

Saulė Dvyniuose stipriai veiks Vėžių astrologinio būsto sektorių, kuris vadinasi „Pabaigos“ . Štai taip užbaigiami jūsų asmeniniai metai, netrukus saulė įeis į jūsų Zodiaką, tada pradėsite naują asmeninį metų ciklą.

Šiuo metu tinka ilsėtis, atgauti jėgas, apmąstyti, ką per metus pavyko pasiekti. Ar priartėjote prie savo svajonės, numatytų tikslų išpildymo? Dabar taip pat tinka pagalvoti apie naujus planus ir siekius.

Skirkite daugiau dėmesio savo mintims, jausmams, nuojautoms. Tai padės suprasti, kaip jūs patys, jūsų mąstymas ir elgsena trukdo surasti meilę ar sukurti darnius santykius. Tai leis taip pat atrasti, kas jums padėtų sulaukti aplinkinių paramos, o ne pasipriešinimo.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA