REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmomis savaitės dienomis kils noras kritikuoti kitus. Prieš tai darydami, pagalvokite, gal jie neturėjo jūsų privalumų ir tokių palankių aplinkybių kaip jūs? Taigi padarykite sau paslaugą – patylėkite.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje bendrauti padės ne jūsų komunikaciniai talentai ar ryžtas bei užsispyrimas, o žavesys ir gebėjimas nuoširdžiai domėtis kitais žmonėmis. Savaitgalį, jei tik galite, likite namie ir savo žavesiu dalykitės su savo brangiausiais asmenimis.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu šiuo metu jums norisi išlaikyti atstumą, apie kažką pamąstyti netrukdomai, juoda bus pati tinkamiausia spalva.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 5, 17, 22, 30, 34 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris palengvina jums darbą, kažką už jus padaro, nesitikėdamas didelių padėkų.

TAURAS

Gerų dalykų negali būti per daug! Tokią mantrą kartosite šios savaitės pradžioje. Dvi pirmosios jos dienos išties bus labai gražios, kupinos sėkmingų nutikimų ir romantikos. Jeigu meilės ar romantikos nėra jūsų planuose, skirkite laiko artimiausiems draugams.

Trečiadienis ir darbo savaitės pabaiga neatrodys labai džiuginančios ir įkvepiančios dienos, tačiau sukaupkite jėgas ir pabaikite užduotis. Pasportuokite, turėsite daugiau jėgų ir nuotaika pakils. Šeštadienį ir sekmadienį tiek jėgų, tiek gero nusiteikimo jums tikrai prireiks.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite provokuoti, iššaukti reakciją, vilkėkite rožinius ar oranžinius drabužius.

Laimingi savaitės skaičiai: 28, 30, 32, 39, 44, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nebijo kovoti už jūsų sumanymus. Nuostabu, ar ne?

DVYNIAI

Mažiau kalbų ir mažiau darbų. Tokio šūkio pirmomis savaitės dienomis vertėtų laikytis visiems Dvyniams. Tada sunkiai seksis bendrauti, todėl kalbėdami stenkitės aiškiai reikšti mintis ir nesukurti papildomos sumaišties.

Nuo trečiadienio iki penktadienio tiems, kurie neseniai susižavėjo nauju priešingos lyties atstovu, kils noras flirtuoti, demonstruoti savo žavesį ir išmintį. Savaitgalį skirkite laiko rūpimai temai patyrinėti, pasikuiskite namuose, bibliotekoje ar internete. Turėtų būti linksma.

Laiminga savaitės spalva. Rudi ir žali atspalviai šiuo metu jus veiks geriausiai, nes padės jaustis tvirčiau ir ramiau.

Laimingi savaitės skaičiai: 27, 34, 39, 41, 45, 48 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jums dabar reikia jūsų draugų!

VĖŽYS

Pirma savaitės pusė tinkama kurti planams ir bendrauti, o antrojoje teks dėmesį sutelkti į namuose kilusius reikalus. Tai jums gali tapti tikru iššūkiu.

Neskubėkite pradėti naujų darbų ar imtis naujos veiklos, jei dabar nesiseka kažko daryti ar pabaigti, ką anksčiau pradėjote. Savaitgalį kuisdamiesi namuose, tvarkydamiesi ar ką pertvarkydami, pailsėsite geriausiai.

Laiminga savaitės spalva. Balta padės jaustis gaiviems ir jauniems.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA