REKLAMA

Laimės prognozė: kas numatoma devintame danguje?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šį antradienį, birželio 6-ąją, Venera įėjo į Tauro ženklą. Pajausime, kokia meilė gali būti švelni, tyra, sauganti. Meilės planeta atidžiai rūpinsis ne tik dviem žmonėms poroje ar šeimoje, bet suartins artimuosius, draugus ir padės visiems, jei tik patys tai leisime, pasisūpuoti devintame danguje.

Ypatingai išsiskirs šeštadienio, birželio 10-osios, vakaras. Meilės žvaigždės Veneros poveikis bus stebuklingas. Jis truks ne kelias valandas, o gerokai ilgiau – iki liepos pradžios. Kas tada nutiks?

Ogi mėnulis Ožiaragyje susikabins su Venera. Visata žmonėms atvers savo galias, padės jiems išsivaduoti iš abejonių, visiškai nereikalingų smukdančių minčių ir pajausti meilę visu gražumu.

Venera išpildys mūsų didžiausias svajas apie meilę. Gal patys nežinojome tokių turį, tik kažkur nedrąsiai, giliai pasąmonės kamputyje snaudė viltis patirti tą ypatingą jausmą, abipusę ir visą gyvenimą užpildančią meilę?

REKLAMA

AVINAS

Venera paliko Avino ženklą, o jūsų valdovas Marsas gerokai tramdo Avinams būdingą spontaniškumą. Galite pasijausti visiškai nesuprasti ir vieniši.

Išties vienišiems ir neturintiems poros šio Zodiako atstovams tai yra geras laikas apsidairyti ir atsiverti šalia esančiam žmogui, kuris, pasirodys, jiems yra neabejingas. Turite šansų įsimylėti. Geriausias laikas meilei – birželio 13 diena.

TAURAS

Jau nusireguliavote imtuvą ir pagavote meilės bangą? Venera nuo antradienio yra jūsų Zodiake. Dabar mėgausitės jus apėmusia pakilia nuotaika – juoksitės, flirtuosite, skleisite džiaugsmą – ir viskuo dalysitės su mylimu žmogumi bei draugais.

Tarp birželio 10 ir 12 dienos jūsų gyvenime nutiks mažas stebuklas. Meilę išgyvensite ne kaip karts nuo karto ateinančią šventę, ji jus apkabins kasdienybėje. Pažįstamas, draugas, kolega, visiškai nepažįstamas žmogus sugebės savo elgesiu, šypsena ar žodžiu paliesti jūsų sielą. Ne tik daug aplinkiniams duosite, bet dar daugiau iš jų gausite.

DVYNIAI

Pastarosiomis dienomis galėjote būti labiau panirę į mintis nei įprastai. Marsas paliko jūsų ženklą, tai šiek tiek atsiliepė jūsų energingumui ir nuotaikai. Viena planeta atima, kita duoda. Taigi stebuklingų šansų tarp birželio 8 ir 10 dienos jums pateiks mėnulis.

Jautriau bendrausite su aplinkiniais, atidžiau įsiklausysite į jų tariamus žodžius. Taip jus veiks meilės planeta Venera. Kai kuriems Dvyniams gresia susitikimas su buvusia meile. Turintiems porą, ši žinia netgi suerzins, tačiau vėl vienišiems – gali būti visai gera. Turite galimybę naujai pamatyti buvusį partnerį, jame atpažinti savo sielos draugą.

VĖŽYS

Stebuklingų galių įgijusi Venera jus pagriebs į savo glėbį apie birželio 10 dieną. Marsas šią savaitę suteiks Vėžiams jėgų, todėl spartesniu žingsniu nei įprastai lėksite per kasdieną, su didesne aistra kibsite į darbus. Galite tądien greitai iki pat ausų įsimylėti. Nėra ko baimintis, nes dabar Venera jus saugos ir padės įpulti į glėbį jūsų vertam žmogui.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA