REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 12-18 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę galėsite „padėkoti“ Saturnui už tai, kad tragiškai nesiseks bendrauti, teisingai ir aiškiai reikšti mintis.

Blogiausia bus tiems Avinams, kurie pastaruoju metu su partneriu ir taip jau ginčijosi dėl moralinių, filosofinių ar dvasinio tobulėjimo temų. Venkite šiomis dienomis į jas gilintis: nei jūs perkalbėsite partnerį, nei jis jus. Tai kam pyktis?

TAURAS

REKLAMA

Būkite budrūs ir išlaikykite ramybę, jei su partneriu iškils piniginė tema. Manote, jums puikiai sekasi tvarkyti finansinius reikalus? Galbūt, bet jūsų mylimas žmogus, ypač jei jam ar jai tai nelabai sekasi, gali dėmesį nuo savo nesėkmių perkelti į jus, imti kritikuoti, kabinėtis prie neva jūsų klaidų ar trūkumų.

Gal jūs irgi nesate šimtu procentų teisūs, bet šiuo metu ginčydamiesi tiesos tikrai nesurasite. Jei tik galite, kalbėkite atvirai, be užuominų, tiesiai įvardykite vienas kito problemas. Stenkitės klausytis, bendrauti pagarbiai ir su meile.

DVYNIAI

Na, ką gi, panašu, kad ir Dvyniams tai nebus pati lengviausia savaitė. Jiems atrodys, kad partneris jų visiškai nesupranta.

Pasistenkite šiomis dienomis to nesureikšminti ir nemąstyti apibendrintai, – jeigu dabar nesupranta, dar nereiškia, kad nesupranta niekada. Gal jūsų mylimas asmuo šiuo metu patiria daug streso ir nespėja atlikti visų įsipareigojimų? Būkite supratingi ir pasirengę pagelbėti, tada ir patys sulauksite tokio pat atsako.

VĖŽYS

Sveikatos problemų turintys Vėžiai šią savaitę bus dar ir prastos nuotaikos, nes padarys išvadą, kad jų mylimas žmogus nesuteikia jiems reikiamos pagalbos ar palaikymo. Priekaištai nepadės, būtų geriau, kad tiesiai jam ar jai pasakytumėte, kokios būtent pagalbos jums reikia.

Dažniausiai tiek ir tereikia. Kitas žmogus galbūt tiesiog paniręs į savo rūpesčius, mintis ir problemas, apie kurias nekalba garsiai. Gal partneris labai jaudinasi dėl jūsų ir stengiasi to neparodyti? Prašykite, kalbėkite, klausykitės. Nuo to abiem bus tik geriau.

LIŪTAS

Meilės reikalai nesiklostys šią savaitę taip lengvai, kaip norėtumėte ar esate pratę. Mėgstate savo jausmus rodyti atvirai, elgtis laisvai, dosniai ir rūpestingai, bet šiomis dienomis jausitės tarsi spaudžiami į narvą. Nesijaudinkite, tai laikini apribojimai. Nesistenkite kitiems būti mieli per prievartą, pasirūpinkite savimi.

MERGELĖ

Namų, buitiniai, šeimos reikalai šią savaitę greičiausiai nepaliks vietos romantikai. Įvairiausių įsipareigojimų, užduočių ir rūpesčių našta gali išties prislėgti.

Atrodys, kad nieko kito neveikiate, tik „ariate“. O kur linksmybės, laisvalaikis, atsipalaidavimas?! Susitelkę ir kruopščiai atlikite, ko iš jūsų tikimasi ir reikalaujama, žinokite, kad palengvėjimas – nebe už kalnų.

SVARSTYKLĖS

Su mylimu žmogumi atsidursite situacijoje, kuri padės pasijausti artimesniems. Suvoksite, kad išties esate bendraminčiai ar jus sieja tie patys dvasiniai siekiai bei moralinės vertybės. Nereikia ir sakyti, kaip tai gerai paveiks jūsų santykius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA