REKLAMA

Sveikatos kodas slypi mūsų Zodiako ženkle

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Kada paskutinį kartą pasirūpinote savo sveikata ir savijauta? Ai, tik nereikia vardyti, kiek visko darėte dėl kitų, kiek darbų reikėjo pabaigti, vaikų prižiūrėti, namų sutvarkyti…

Visada atsiras vis naujų ir išlįs nepabaigtų senų užduočių. Visi tą žinome, patyrėme ir nuolatos nustumiame kitai dienai. Kaip kasdien galime pasirūpinti savimi, kaip stebuklingai atrasti tam laiko (ir noro!)?

Geriausias atsakymas užkoduotas Zodiako ženkle, po kuriuo gimėme. Dar geresnių rezultatų galime tikėtis, jeigu žinome savo Kylantį ženklą arba Ascendentą. Štai taip paprasta sužinoti, kas lengvai, be didelio pasipriešinimo gali padėti mums puoselėti fizinę, psichinę ir dvasinę sveikatą.

AVINAS, LIŪTAS, ŠAULYS

REKLAMA

Zodiako raginimas – nusipurtyk įtampą

Ugnies elementas lemia Avino, Liūto ir Šaulio ženklų atstovų aktyvumą, judrumą, energingumą, aistringumą (kartais karštakošiškumą). Štai kodėl po geros, intensyvios kardiotrenruotės jiems norisi dainuoti himnus gyvenimui.

Ugnies ženklams taip pat patinka dėmesys, susižavėję žvilgsniai. Smagiausias būdas to sulaukti – eiti šokti. Galima pasirinkti patinkančius šokius ir lankyti specialias grupes ar karts nuo karto eiti į smagiausią naktinį klubą. Šiems ženklams tinka ir karaokės paslauga. Jeigu jie dar surinks būrį gerbėjų, išvis bus nerealu. Štai taip linksmai ir lengvai galima atsikratyti per dieną ar savaitę sukaupto streso.

TAURAS, MERGELĖ, OŽIARAGIS

Zodiako raginimas – marš į lauką!

Žemės elemento ženklai, natūralu, tvirčiausiai iš visų Zodiake stovi ant žemės, bet dar nereiškia, kad jie yra nuobodūs. Kas Davidą Bowie (Ožiaragis) ar Michaelą Jacksoną (Mergelė) drįstų pavadinti nuobodomis?

Taurui, Mergelei ir Ožiaragiui jų ženklas siunčia aiškią žinią – reguliariai ieškoti ryšio, susijungti su fiziniu pasauliu ir taip sugrįžti į realybę, į Žemę. Paradoksalu, būten taip jie gali padėti savo sielai skristi.

Taigi, atgal į gamtą! Eikite į ilgus pasivaikščiojimus po pievą, parką, mišką, pajūrį. Jums tinka susipurvinti rankas sode ar darže, taip tikrai įsižeminsite.

Jeigu gyvenate mieste, daugiaaukštyje, galite puoselėti prie laiptinės esantį žemės plotelį, įsirengti žalią ir žydintį sodą balkone ar ant palangės.

Dar vienas vidinio vartojimo „vaistas“ sielai lepinti ir gydyti – panirti į malonumus. Patys geriausiai žinote, kurie jų teikia jums daugiausia džiaugsmo ir pasitenkinimo.

DVYNIAI, SVARSTYKLĖS, VANDENIS

Zodiako raginimas – sakyk „Om“

Oras nuolatos juda, keičiasi. Lietuvoje mums aiškinti nereikia, patys savo kailiu tą jaučiame. Oro elemento ženklams irgi būdingas permainingumas, nepastovumas, išsiblaškymas bei nerimas.

Savo jautriais imtuvais kartais jie tiesiog per daug prigaudo informacijos, mato tiek galimybių, kad susisuka galva – kaip viskuo pasinaudoti ir suspėti?

Taigi Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams būtina reguliariai atsiriboti nuo informacinio ir fizinio triukšmo, pabūti tyloje (taip, taip, jūs jos bijote), nuraminti mintis ir leisti kūnui atsipalaiduoti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA