REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį jausitės be jėgų, jums verkiant reikės jas atstatyti. Jeigu galėtumėte tai padaryti taip paprastai kaip pasikrauti telefoną tinkle! Ką gi, net kai energijos ne per daugiausia, galima daryti dalykus, kurie jums patinka ir padeda atsistatyti. Skirkite tam laiko – nesigailėsite.

Nuo antros savaitės pusės jau šokinėsite iš nekantrumo kaip ugninis kamuolys, turėsite minčių ir jėgų nuveikti daugybę darbų. Ketvirtadienį ir penktadienį būkite atidūs – stebėkite ir laiku čiupkite galimybę, kurios laukėte ilgai. Savaitgalis bus tinkamas laikas įtvirtinti savo sumanymus.

Laiminga savaitės spalva. Drąsiai renkitės ryškiomis spalvomis, pavyzdžiui, raudona. Ji atskleis jūsų stiprybę.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 11, 17, 18, 34, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra sąžiningas. Su tokiais žmonėmis iškart rasite bendrą kalbą.

TAURAS

Įtampa pirmadienį tvyros ore, galėtumėte ją netgi pačiupinėti. Taip pat netrūks aistrų ir pavydo. Neimkite to į galvą, nes kitaip kentės skrandis. Patys žinote, kaip būna. Antradienį ir trečiadienį sulauksite malonių nukrypimų nuo stresuojančios aplinkos.

Antroje savaitės pusėje jums numatyta kelionė ar bent jau galėsite baigti ją planuoti. Puikus sumanymas, tikrai gerai praleiste laiką tai darydami, nes kelionės jums patinka. Savaitgalis bus tikras keistenybių serialas. Tai ir būkite žiūrovais, o ne jo dalyviais.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės geltonai! Ši spalva simbolizuoja gyvenimo džiaugsmą, o šis iš jūsų dabar liejasi per kraštus.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 32, 41, 47, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi beprotiškų idėjų, moka jomis užkrėsti kitus ir geba nuolatos stebinti.

DVYNIAI

Jeigu pirmadienį jausitės pasimetę, nežinosite, ką daryti toliau, pirmiausia sugriaukite rutiną. Įdarbinkite savo rankas ir kojas, kad atlaisvintumėte galvą, pavyzdžiui, pasportuokite, eikite, o ne važiuokite mašina.

Kitomis dienomis svarbią vietą jūsų gyvenime užimantys žmonės su jumis norės aptarti sudėtingus dalykus ( moralinius pasirinkimus ar esminius sprendimus). Antroje savaitės pusėje bus nemažai sumaišties ir povandeninių slenksčių, todėl būsite verčiami ne tik atidžiai įsiklausyti, ką sako kiti, bet susikaupti, suvaldyti mintis ir koordinuoti veiksmus.

Šeštadienį ir sekmadienį turite galimybę, jei būsite atviri, susipažinti su labai įdomiu žmogumi. Tokio savoje aplinkoje dar neturėjote.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite atrodyti drąsesni, nei jaučiatės, rinkitės raudoną.

Laimingi savaitės skaičiai: 17, 24, 29, 31, 35, 48 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra už jus, visada jus palaiko.

VĖŽYS

Negebėjimas apsispręsti yra viena didžiausių blogybių, nes tai – slaptas priešas, kuris griauna jus iš vidaus. Šis aktyviai veiks prieš jus pirmomis savaitės dienomis. Tai žinodami, pamėginkite jį įveikti, prisiverskite pasirinkti ar apsispręsti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA