REKLAMA

Zodiakų baimės: koks triukas padės jas įveikti

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jeigu jums reikėtų apibūdinti daugiausia jūsų aplinkoje pasiekusį žmogų, kokius epitetus naudotumėte – „atsidavęs“, „pasišventęs“, „aistringas“, „užsivedęs“?

Bet jei išdrįstumėte būtent to „drąsiausiojo“ paklausti, ar jis ko baiminasi, nustebtumėte, išgirdę, kad jis, tarkime, bijo suklysti ar, paprastai tariant, susimauti.

Labai smagu vartyti komiksus ar žiūrėti filmus apie nenugalimus ir bebaimius superherojus, tačiau labiau herojiška drįsti savo baimes pripažinti ir atrasti joms priešnuodį.

Čia gali padėti jūsų Zodiako ženklas. Kai kitąkart sustingsite iš baimės, negalėsite galvoti ar veikti, čiupkite šį išsigelbėjimo ratą.

REKLAMA

AVINAS, VĖŽYS, SVARSTYKLĖS, OŽIARAGIS

Baimės priešnuodis: vizualizacija arba „idėjų žemėlapis“

Visi šie kardinalūs ženklai pasižymi panašiomis savybėmis – iniciatyvumu, aktyvumu, greitu mąstymu, entuziazmu. Jie dažnai jaučiasi esą pasaulio valdovais, tai ko gi jiems bijoti? Na, kad ir priartėti prie finišo tiesiosios. Iš baimės susimauti, neatlikti, kaip reikia ar laiku, jie pradeda viską daryti, kad pabaiga nepriartėtų. Jie gali to nepripažinti ar daryti nesąmoningai.

Jeigu būsite sąžiningi ir tai pripažinsite, pastebėję norą nukrypti nuo tikslo, visada mesite žvilgsnį į „idėjų žemėlapį“. Kas tai yra? Sąsiuvinyje, bloknote ar netgi ant kamštinės lentos namuose visada galite turėti savo tikslo vizualizaciją – nuotrauką, iškarpą iš žurnalo, lankstinuką. Netgi visą koliažą ar būtinų darbų sąrašą, kokius etapus reikia įveikti ir kokius žingsnius būtina padaryti, kad priartėtumėte prie tikslo.

Šį sąrašą galite pasidaryti ir telefone. Kiekvienąkart išbraukite padarytus darbus, pasitikrinkite, ko imtis toliau. Taip išvengsite delsimo, nerimo, baimių, netikrumo, abejonių ir ryžtingai judėsite į priekį.

TAURAS, LIŪTAS, SKORPIONAS, VANDENIS

Baimės priešnuodis: draugas

Šie keturi fiksuoti ženklai garsėja atkaklumu, kantrybe, gebėjimu susikaupti, matyti esminius dalykus ir sistemingai siekti tikslų. Jie yra tikri ekspertai, gebantys idėją paversti realybe. Jeigu tik apsisprendžia, ko siekti, tada jiems nebesvarbu, ką teks patirti ar įveikti.

Tauras, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis yra bene ryžtingiausi ir atkakliausi Zodiako atstovai, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jų neišmuša iš pusiausvyros baimės ir neapninka abejonės. Greičiausiai jie kentės tyliai, tiesiog vėl ir vėl galvoje suks tuos pačius scenarijus, negalėdami užmigti.

Geriausias būdas išsivaduoti iš šio įkalinančio ir jokių vertingų sprendimų neduodančių panikos rato – visas mintis užrašyti. Taip pat visada turėti po ranka susirašius papunkčiui darbų sąrašą, ką ir kada būtina padaryti.

Labai dažnai šie Zodiako ženklai gali paskęsti mažuose darbuose, smulkmenose, pamesdami pagrindinį tikslą ir eikvodami energiją visiškai ne ten – vien iš užsispyrimo ar atkaklumo.

Taigi visada turėkite darbų sąrašą ir draugo telefono numerį, kuriam bet kada galite paskambinti, kai jaučiatės užsikasę, pasimetę, praradę platesnį žvilgsnį, drąsą veikti ar įkvėpimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA