REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 19-25 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Svajonių mylimasis ar mylimoji, kaip tai įsivaizduoja Avino ženklo atstovai, ne tik vertina jų nepriklausomybę, bet gerbia jų gebėjimus ir talentus.

Galite būti ramūs, prie šios svajonės kiek priartėsite. Šią savaitę sulauksite susižavėjimo ir jums svarbaus žmogaus komplimentų bei įvertinimų.

Jeigu esate vieniši, turite galimybę sutikti asmenį, kuriam padarys įspūdį jūsų profesiniai laimėjimai ir talentai. Smagu, kai tave pastebi ir įvertina. Kai tai daro tau patinkantis asmuo, žinoma, pasitenkinimo lygmuo stipriai šokteli į viršų.

REKLAMA

TAURAS

Šią savaitę žvaigždės priburs jums daugybę romantiškų galimybių. Tai ypač svarbu vienišiems Taurams.

Jeigu ilgai galvojote ir nedrįsote pabandyti laimės interneto pažinčių portaluose ar su išmaniosiomis programėlėmis, pats tinkamiausias laikas tai išbandyti jau atėjo.

Pamėginkite ir liksite nustebę, kiek asmeniško dėmesio sulauksite, kiek įdomių pažinčių užmegsite. Ir visai ne paviršutiniškų, nors to, tiesą sakant, labiausiai ir baiminotės, todėl ir susilaikydavote.

DVYNIAI

Norėsite šiomis dienomis su kuo nors pasidalyti savo labiausiai saugotomis paslaptimis. Kai kurie nuspręs atsiverti savo partneriui, parodyti tą sielos dalį, kuri iki šiol buvo niekam neprieinama. Laikas tam išties tinka kuo puikiausiai.

Jeigu turite porą, dabar bus itin lengva pradėti rimtą pokalbį, pasipasakoti, išklausyti. Tai jus abu labai suartins. Jeigu esate vieniši ar neseniai išsiskyrę, nustebsite, kaip šiuo metu sėkmingai vyks pažindinimasis su labai įdomiais žmonėmis. Atrodys, jie yra siųsti specialiai jums.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje turėsite galimybę mylimajam padėkoti už bendrą patirtį ar pasiekimą. Tai ne tik suteiks džiaugsmo jums ir jūsų artimam žmogui, bet kai kuriems Vėžiams šitai gali prilygti svajonės išsipildymui.

Suremti pečiai ir noras kartu įgyvendinti, ką sumanėte, padės jums labiau suartėti su partneriu. Dar viena gera žinia – šeštadienį stos mėnulio jaunatis Vėžio ženkle. Tai puikus laikas ryžtis pokyčiams, asmeniniams ir su santykiais susijusiems sprendimams ar tiesiog pradėti veikti – juos įgyvendinti.

LIŪTAS

Šią savaitę jūsų meilės gyvenimas bus glaudžiai susijęs su karjera ir reputacija. Gal žmogus, su kuriuo pradėjote neseniai susitikinėti, padės jums, supažindins su naudingais ir įtakingais žmonėmis ar paskatins kitaip pasižiūrėti į savo aplinką, pamatyti naujų galimybių.

Kai kurie galbūt su partneriu dalyvaus darbo renginyje ar vakarėlyje, o aplinkinių vertinimai, kokį nuostabų parnerį turite ar kokia puiki pora esate, pakels ir jūsų reputaciją.

MERGELĖ

Kad ir kiek laiko būtumėte kartu, metus ar dešimtmečius, tai nesutrukdys jums šią savaitę vienodai entuziastingai džiaugtis savo meilės gyvenimu.

Galbūt su partneriu nuspręsite leistis į kelionę – ne tik šiaip vykti į užsienį, o pasinerti į naują kultūrą ir kai ką įdomaus kartu patirti. Šeštadienį pajausite, kad jus siejantis ryšys platėja, nes apima vis daugiau – fizinę, emocinę, dvasinę sritis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA