REKLAMA

Gyvenimas yra lengvas, kai paleidi

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Saulė gegužės pabaigoje įėjo į trečiąjį ženklą ir čia išbus iki kitos savaitės vidurio. Dvyniai yra pirmasis Oro stichijai priskiriamas Zodiakas. Ką tai reiškia, ką šis elementas duoda savo globojam žmogui ir valdomam laikmečiui?

Tiesiogine ir perkeltine prasmėmis jis siūlo pakilti nuo žemės, pašokinėti, pajudėti, pabėgioti, pernelyg nesusireikšminti („mano amžiui, rangui, statusui tai nedera, atrodau juokingai“), taip pat atsiplėšti nuo kasdienybės ir rutinos.

Paprastai tariant, pirmasis Oro elemento ženklas Dvyniai mums parodo, kaip nusikratyti sunkią gyvenimo naštą. Visus mus ji reguliariai prislegia, atrodo, niekaip ir niekada nebenusipurtysime…

Netiesa, galime paleisti visa, kas mus slegia, tempia atgal ir žemyn, ir skristi kaip paukščiai, plazdenti kaip drugeliai, kilti į dangų kaip aitvarai ar balionai. Juk yra daugybė pavyzdžių ir patys iš savo patirties žinome – pirmiausia patys save įkaliname, kai nustojame tikėti ir svajoti.

REKLAMA

Gyvenimas gali būti lengvas, jei tik leisime tai sau pripažinti.

AVINAS

Šio ženklo atstovus Dvyniai veikia dvejopai. Juk Avinai yra Zodiako pionieriai, todėl moka paleisti visa, kas juos stabdo, ir drąsiai žengti į priekį. Atrodytų, jie lengvai gali ko atsisakyti ar ką palikti, bet…

Jeigu juos palieka ar su jais išsiskiria, tai jau gali būti problema. Kai kurie Avinai visą gyvenimą gali širdyje nešiotis nuoskaudą ar praradimą ir niekada su tuo nesusitaikyti. Vieni patys ar su patikimų žmonių pagalba Avino ženklo atstovai turi išmokti paleisti situaciją arba kitą žmogų, kai jis išeina prieš jų valią – juos palieka ar miršta.

TAURAS

Šis ženklas dažnai apibūdinamas kaip savininkiškiausias Zodiako rate. Taurams skausmingiausia paleisti ar atsisveikinti su tuo, kas jiems labai svarbu arba brangu – tiek materialiais dalykais, tiek dvasiniais, tiek ir žmonėmis.

Bet koks jiems svarbaus dalyko ar žmogaus praradimas, netektis palieka jų sieloje skylę. Ji gali žiojėti nuo vaikystės iki pat sentavės. Taurams sunkiausia paleisti ir susitaikyti, todėl ši užduotis jiems yra ir pati svarbiausia. Taigi verta mokytis, kaip užgydyti žiojinčias žaizdas, kaip „skyles“ vėl užpildyti gyvenimo džiaugsmu ir meile.

DVYNIAI

Iš trečiojo ženklo tarsi automatiškai tikimasi, kad jis tai jau tikrai lengvai su viskuo atsisveikins ir paleis! Jiems tai – jokių problemų! Kartais tai yra tiesa. Tikrai Dvyniams tai padaryti lengviau nei kitų ženklų atstovams. Jie lengvai mezga draugystes, lengvai jas nutraukia.

Tačiau šis Zodiakas yra dvigubas ar dvipusis, taigi egzistuoja ir tamsioji arba sunkioji Dvynių pusė. Kai kuriuos dalykus, santykius, skaudžius išsiskyrimus ar netektis jie gali laikyti „supakavę“, sukaišioję į savo šešėlinės pusės skyrelius ir kampelius. Reikės daug drąsos ir sąmoningumo, kad imtų juos traukti lauk ir paleistų (priimtų, susitaikytų, paliktų praeityje).

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA