REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį ateitis jums atrodys labai saulėta. Tuo pačiu metu save matysite dabar, kur esate, bet ir ateityje, kur būsite. Antradienį ir trečiadienį jus gali užlieti emocijų banga.

Pagauti savo svajonių ar vizijų, sunkiai gebėsite atlikti paprastas konkrečias užduotis, taip sunku bus susikaupti. Nuo antros savaitės pusės susigrąžinsite fokusą, sugrįšite į save.

Aplinkiniai gali šiaip sau leptelėti beprotišką idėją, o jūs ją pačiupsite. Jums ji neatrodys tokia jau beprotiška, sugebėsite atrasti net pasekėjų ar palaikytojų. Savaitgalis bus užimtas, užimtesnis nei darbo savaitė.

REKLAMA

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės sėkmingai įgyvendinti sumanymus. Su raudonos spalvos drabužiais ar aksesuarais labiau trauksite priešingos lyties atstovų žvilgsnius.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 11, 18, 21, 24, 32 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris patenkintas tuo, ką turi, o ne nuolatos skundžiasi dėl to, ko neturi.

TAURAS

Pirmadienį galite būti įsielektrinę – nuo oro, darbų ar žmonių. Kai kurie susitikimai ar įvykiai gali net šokiruoti. Kitomis aplinkybėmis gal tik pasijuoktumėte, bet dabar tai gali gerokai jus įsiutinti.

Ką daryti? Tiesiog pirmoje savaitės pusėje būkite su tais žmonėmis, kurie jus ramina, o ne erzina. Savaitei persivertus į antrają pusę, jums svarbiausia niekur nepulti stačia galva. Sustokite ir pagalvokite, nesileiskite kitų skubinami. Savaitgalis bus pasakiškas, tiesiog nuostabus.

Laiminga savaitės spalva. Rožinė pabrėš jūsų švelniąją, minkštąją (o ne kategoriškąją) asmenybės pusę.

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 19, 26, 31, 34, 47 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris kovoja dėl savo tikslų ir vizijų.

DVYNIAI

Mąstysite kaip kokie senovės išminčiai, tačiau stengsitės savo mintimis pernelyg neapkrauti ar nenusmukdyti aplinkinių. Savaitės pradžioje jums ypač patiks būti tarp žmonių, kurie yra visiškai nepanašūs į jus, kurių patirtis visai kita nei jūsų. Mėgausitės galimybe į pasaulį pažvelgti tarsi kitomis akimis.

Jums taip pat itin knietės imtis kokių nors pokyčių. Nuspręsite tik pakeisti išvaizdą, o gal netgi darbą? Antroje savaitės pusėje ir savaitgalį susidėliokite susitikimus su draugais, kuriais žavitės ir labiausiai pasitikite, paklauskite jų nuomonės dėl jūsų numatomų pokyčių. Savaitgalį bus daug bendravimo, tik kažin, ar įmanoma bus susišnekėti ir ką išgirsti, kai aplink tiek bruzdesio ar chaoso.

Laiminga savaitės spalva. Pasteliniai tonai padės labiau įsijausti į aplinkinių jausmus.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 9, 14, 16, 19, 27 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris lieka ištikimas savo idealams.

VĖŽYS

Pirmadienį gali užvaldyti nusivylimas, nes jūsų norai ir poreikiai prasilenks su aplinkinių. Jums norėsis pakalbėti apie jausmus, o žmonėms rūpės visai kitos temos. Kitomis dienomis lengviau seksis bendraujant pataikyti ant panašios bangos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA