REKLAMA

Liepos mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2017 metų liepą daugumai Zodiako ženklų patartina kuriam laikui pasitraukti iš karjeros lenktynių trasos, pamiršti trankius vakarėlius ir daugiau laiko ramiai praleisti su šeima. Visą neišeikvotą energiją reikėtų skirti artimiesiems ir namams.

Profesinėje srityje vyraus sąstingis, todėl neverta užsiversti darbais. Verčiau ramiai ir sąžiningai atlikti savo pareigas, stengtis taupyti energiją bei laiką, kad galima būtų užsiimti hobiu ir savišvieta.

Liepos mėnesį patartina atsigręžti į save, pamąstyti, įvertinti savo kelią ir apsvarstyti ateities planus. Daug kam toks įsigilinimas į save gali sužadinti norą keisti darbo vietą, šeiminę padėtį, gyvenamąją vietą ar pasaulėžiūrą.

Liepą daug kas pajaus fizinį ir dvasinį nuovargį. Tokiais atvejais verta prisiminti gydomąją gamtos galią. Aktyvus poilsis gamtoje padės atgauti jėgas ir gerą nuotaiką.

REKLAMA

AVINAS

2017 metų liepos mėnesį Avinui neverta atsisakyti netikėto dalykinio pasiūlymo, nes šis sudėtingas projektas jam atneštų ilgai lauktą sėkmę. O visus, prašančius padėti, pavaduoti ir paskolinti pinigų, derėtų mandagiai išlydėti pro duris, nes jie ketins apgauti ir pasinaudoti jo gerumu.

Avinas labai norės pailsėti, išeiti atostogų, bet jam nepavyks, teks padirbėti iš peties. Nieko baisaus, nes greitai jis galės įvertinti, jog viskas vyksta ne šiaip sau.

Palankiausios liepos dienos Avinui: 1, 9, 13, 22, 27, 29.

Nepalankios liepos dienos Avinui: 4, 6, 8, 16, 24, 26.

Karjera ir finansai

Gyvenimas vis intensyvėja. Sprendžiant pagal astrologines prognozes, Avinui vasaros viduryje bus sunku rasti laiko atokvėpiui. Užtat jis sugebės per liepos mėnesį išspręsti daugybę susikaupusių problemų.

Tai bus palankus metas, kai jis galės padaryti malonų įspūdį įtakingiems žmonėms ir užmegzti naujų naudingų pažinčių. Visą mėnesį Avinas bus kupinas energijos ir puoselės dideles ambicijas. Jam neverta galvoti apie poilsį, kol nepasieks savo tikslo.

Avino sąžiningumas išryškės finansinėje srityje. Jis norės uždirbti kuo daugiau pinigų, bet nė už ką nesutiks rizikuoti savo reputacija ir aukoti gero vardo.

Asmeninis gyvenimas

Liepos mėnesį šeimą turinčiam Avinui rekomenduojama stengtis būti geresniam savo artimiesiems. Sėkmė darbe ir karjera neturi apsukti jam galvos. Reikia pamiršti savo greižtas nuostatas ir būti atlaidesniam kitų trūkumams.

Vienišas Avinas turės šansų susipažinti su maloniu priešingos lyties atstovu. Sužavėtas Avino proto naujas pažįstamas gali susimąstyti apie romantiškus santykius. Avinui patartina palaikyti visas išrinktojo idėjas ir padėti jam įgyvendinti jo siekius, taip jis galės palenkti jo širdį ir pelnyti meilę. Svarbu nepamiršti malonių romantiškų staigmenų ir taurių poelgių.

Sveikata

2017 metų liepą Avinas bus pats sau gydytojas. Jis sudarys sau dietą ir pasirinks sveikesnį gyvenimo būdą. Jam patartina būti nuosekliam ir neiškrypti iš pasirinkto kelio. Avinas turėtų pats nuosekliai laikytis savo nuostatų, tačiau pasistengti neerzinti artimųjų naujomis „tiesomis“ ir neprimesti jiems savo taisyklių ir pasaulėžiūros.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

3 straipsnio “Liepos mėnesio horoskopas” komentarai

  1. Ziuresim ka i tase desim,gerai butu,kad issipildydu nors puse,nes tikrai svajoju daug turiu plan

Alfa.lt naujienos

REKLAMA