REKLAMA

Kaip pakirsti prastos nuotaikos šaknis?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pabumbėti, paliūdėti, sukritikuoti, pakeiksnoti, išjuokti… Atrodo, kas čia tokio? Smulkmena, bet nė nepastebime, kaip ji mus pakabina ant kabliuko ir traukia žemyn, į paniurėlių liūną.

Ar taip jau blogai kuo nors pasidžiaugti ar bent jau patylėti ir neprisitaikyti prie visuotinio bambėjimo? Kaip nustoti skųstis ir sustabdyti blogos nuotaikos apytakos ratą?

Neleiskime paniurėliams siurbti savo energijos ir patys ją saugokime. Taigi koks prastos nuotaikos priešnuodis tinka kiekvienam ženklui?

AVINAS, VĖŽYS, SVARSTYKLĖS, OŽIARAGIS

REKLAMA

Prastos nuotaikos priešnuodis: dėmesio nukreipimas

Kardinaliniai ženklai yra labai energingi, smalsūs ir kupini entuziazmo. Geriausias būdas pabėgti nuo paniurėlio spąstų – pasinaudoti šiomis savybėmis.

Kai tik jaučiate, kad grimztate į savigailą ar kritiką, nepasitenkinimą viskuo ir visais, kabinkitės už naujų minčių, idėjų ar sumanymų, kurie nuolatos kirba jūsų galvoje, ir imkite ką nors daryti.

Kaip tai atrodytų? Įkvepiate, mintyse sau pasakote, kad jums patinka šviesioji gyvenimo pusė, iškvepiate ir paleidžiate tamsiąją su visomis negatyviomis jos mintimis, o dabar galite judintis. Darykite, kas jums patinka arba atraskite sau naujos veiklos.

TAURAS, LIŪTAS, SKORPIONAS, VANDENIS

Prastos nuotaikos priešnuodis: dėkingumo praktikavimas

Tikra tiesa, kad geriausios fiksuotų ženklų savybės yra pastovumas, stabilumas, tai yra „prisifiksavimas“. Kartais tai gali trukdyti, o retkarčiais jums pasitarnauti.

Tarkime, kai esate prastos nuotaikos, jums nesunku ilgai ją išlaikyti, kantriai puoselėti ir dažniausiai savo noru netgi problemų ar probleminių žmonių nepaleidžiate, nes kažkaip jau apsipratote…

Jums nereikia DARYTI, tik kitaip MĄSTYTI. Labai žymus pokytis įvyks, kai vietoj skundų ir kritikos, sau mintyse imsite vardyti: esu dėkingas už tai, kad esu sveikas, turiu darbą, namus, šeimą, gyvenu saugioje šalyje ir mums kasdien negresia mirtinas pavojus…

Apverskite problemas aukštyn kojomis ir jas papurtykite, visai išpurtykite. Kitaip tariant, pamatykite juodžiausios nevilties debesyje švystelint tą sidabrinę (vilties ir dėkingumo) liniją.

DVYNIAI, MERGELĖ, ŠAULYS, ŽUVYS

Prastos nuotaikos priešnuodis: variantų paieškos

Platus mutabilinių ženklų mąstymo ir matymo kampas į rankas jiems įteikia naudingą įrankį, kurį jie gali naudoti gerais ir blogais laikais.

Šie zodiakai savo gebėjimą įžvelgti naujų, kitokių galimybių, atskleisti daugiau variantų nei sugeba kiti turėtų panaudoti ir gelbėdamiesi nuo nepalankių situacijų ir skandinančių nuotaikų.

Kai pagausite save mąstant ar garsiai dėl ko skundžiantis, kritikuojant, įkvėpkite ir užduokite sau klausimą, o ką dar šitoje situacija galima būtų padaryti ar yra kitokių išeičių? Taip tapsite savo minčių valdovais ir neleisite joms reguliuoti jūsų mąstymo, savijautos ir elgsenos. Tada suprasite, kad jūs galite tai pakeisti, viską pasukti savaip!

Astromanija.lt

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA