REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 26-07 02 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Nesutarimas namuose gali kelti grėsmę aistrai, kitaip tariant, ją stipriai nugesinti. Greičiausiai tai nebus kažkas rimto, bet abu jausitės nemaloniai.

Pikti žodžiai gali išslįsti greitai ir padaryti daug žalos, o tada patys užimsite gynybinę poziciją ar pulsite dar aršiau. Norite tokio rezultato? Pasistenkite suvaldyti norą kovoti, eikite vienas link kito, o ne prieš vienas kitą.

TAURAS

REKLAMA

Šią savaitę aplinka darys stiprią įtaką jūsų laimės jausmui. Pokalbis su draugu ar jų būriu apie tikrąsias vertybes, ambicijas, tikslus ir pokyčius padės jums susivokti, ko iš tiesų siekiate gyvenime ir meilėje, kas jums teikia laimę.

Įsipareigojusius Taurus gali ištikti ne pati maloniausia akistata, kai jie suvoks skirtumą tarp to, kokie jų santykiai yra ir kokius išties norėtų turėti. Nutylėjimas dabar nebūtų pats geriausias sprendimas, taigi kalbėkite tiesiai ir atvirai.

DVYNIAI

Siekdami profesinių tikslų, šiomis dienomis jausitės pakylėtai, tačiau partneriui tai gali pasirodyti kaip grėsmę santykiams ir bendrai laimei keliantis dalykas.

Partneris šią savaitę gali mėginti kontroliuoti piniginius reikalus, ypač jei jums šiuo metu sekasi geriau nei jam ar jai. Toks savotiškas revanšas arba „bausmė“.

Pasistenkite ne pyktis, o suvokti, kad jūsų mylimas žmogus taip elgiasi iš nesaugumo. Tačiau suprasti neužtenka, turite įvardyti garsiai, kad karalius yra nuogas. Nėra čia ko žaisti galios ar apsimetinėjimo žaidimų.

VĖŽYS

Greičiausiai ši savaitė romantiškuose santykiuose nebus tokia, kokios tikitės. Gal todėl, kad patys būsite nusiteikę irzliai, kovingai, greitai supyksite ar nesugebėsite apsispręsti dėl santykių situacijos ar partnerio veiksmų vertinimo.

Kilus ginčams tiek mylimas žmogus, tiek jūs galite parodyti ne pačią gražiausią savo asmenybės pusę. Kontrolės siekis ir mėginimas manipuliuoti – tikrai ne tos priemonės, kurios padeda santykiuose. Kartais verčiau nesigilinti, tiesiog atsitraukti, leisti emocijoms nurimti.

LIŪTAS

Tiek daug visko prižadėsite savo mylimam žmogui, ir tikrai turėdami gerų intencijų! Tai šią savaitę ir gali virsti problema, jeigu pažadų netęsėsite. Tokie dalykai nuvilia ir atitveria partnerius nepasitikėjimo sienomis. Atsargiau rinkitės žodžius, o žadėkite, tik realiai įvertinę savo galimybes.

MERGELĖ

Šiomis dienomis asmeniniame gyvenime tikrai nenuobodžiausite. Turintiems porą, svarbu pasidžiaugti pirmadieniu ir palankia jo atsmosfera. Tai bus diena, kai sugebėsite vienas kitą palaikyti ir įkvėpti.

Tačiau sėkmės ir laimės banga gali greitai pasisukti, nes papūs visai kitokie vėjai. Savaitės pabaigoje galimas kivirčas dėl valdžios ir įtakos santykiuose. Visai nesvarbu, ar tik draugaujate ar ilgai esate pora. Situaciją spręskite atsargiai ir jautriai.

SVARSTYKLĖS

Marsas šiuo metu valdo jūsų santykių reikalus (vėliau paaiškinsime, kodėl tai yra svarbu). Pirmadienį jausitės saugiai, viskas atrodys puikiai, sulauksite partnerio palaikymo ir įkvėpimo ar susižavėjimo žodžių. Dėl to jausitės labai laimingi.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA