REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pasistenkite pirmadienį ir antradienį neapsunkinti visko dar labiau, įsiveldami į bereikalingus ginčus. Jie niekur nenuves. „Lengvumas“. Štai jūsų stebuklingas žodis šios savaitės pradžiai.

Trečiadienį ir antroje savaitės pusėje smulkmena gali virsti rimtu reikalu ar netgi iššūkiu. Būkite kantrūs – tai geriausia, ką šiuo metu galite padaryti. Taip pat įsiklausykite į išmintingos moters žodžius. Paskui, išsilaisvinę iš šeiminių problemų, galėsite džiaugtis ir mėgautis savaitgaliu.

Laiminga savaitės spalva. Rinkitės žydrą, šviesiai mėlyną, nes šis atspalvis padės jums labiau atsipalaiduoti.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 4, 22, 27, 30, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba puikiai organizuoti, visada turi planą ir jo laikosi.

TAURAS

Mėginate įsisąmoninti dabartinę situaciją, tuo pačiu dėliojate žingsnius į ateitį. Dabar visko gali pasidaryti per daug, todėl truputėlį mažinkite tempą ar kiek atsitraukite. Darykite vieną veiksmą vienu metu.

Savaitės vidurys ir antra jos pusė labiau atitiks jūsų nuotaiką. Be to jus sups žmonės, kurie geba ją pakelti, jums smagu ir gera būti jų draugijoje. Po susitikimo su įtakingu asmeniu savaitgalį, svajosite, kad pasaulyje būtų daugiau tokių protingų ir laimingų žmonių, kurie „nepasikelia“ ir nenaudoja savo galios tuščiai, pasipuikavimui.

Laiminga savaitės spalva. Rožinė padės elgtis švelniau. Tokie labiau patiksite ir sau, ir aplinkiniams.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 10, 15, 22, 31, 36 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris geba mėgautis.

DVYNIAI

Pirmadienį jūsų protą atakuos galybė naujų idėjų, geriau jas užsirašykite, nes tikrai nesugebėsite visų atsiminti. Savaitės vidurys ir antroji jos pusė nebus tokia įkvepianti. Teks atlikti labai nuobodžias užduotis, ir daryti tai atidžiai. Savaitgalis labiau primins savaitės pradžią, jums nereikės ieškoti, kur smagiai leisti laiką, nes patys būsite tarsi vaikščiojantys vakarėliai.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės juodai. Ji turi stiprų poveikį ir tinka visoms progoms.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 12, 35, 40, 41, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris pasižymi vidine stiprybe ir kantrybe.

VĖŽYS

Prasidėjus savaitei jausitės kaip superherojai, imsite ir atskleisite visiškai kitokią, nenuspėjamą savo asmenybės pusę. Jeigu aplinkiniai manė, kad jus gerai pažįsta, tegu mano iš naujo.

Savaitei įpusėjus ir persiritus į antrąją pusę, galite patekti į bėdą, – norėsite judėti dviem visiškai skirtingomis kryptimis vienu metu arba iškart užsiimti dviem dalykais. Na, jums teks išsirinkti arba sugalvoti originalią išeitį. Savaitgalį tikrai atkreipsite į save dėmesį.

Laiminga savaitės spalva. Žemės spalvos padės būti ir jaustis daug patrauklesniais.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA