REKLAMA

Kinų horoskopas liepai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Geriau būti sąžiningiems ar mandagiems? Tai – esminis klausimas liepą. Patys nuolatos atsidursime tarp noro save išreikšti, apginti savo poziciją, bet taip pat norėsis palaikymo, pripažinimo, prie ko nors prisiglausti.

Darbe mėginsime įvesti tvarką – ant stalo, darbotvarkėje, gerindami savo organizacinius įgūdžius ir efektyvumą. Net jeigu labai norėsis daug nuveikti, Ugninės Ožkos valdomą mėnesį geriau save pristabdyti. Liepos valdovė suteiks mums daug energijos, bet greitai ją iššvaistysime, išseksime ar nusivilsime tuo, ką darome.

Liepos mėnesį mūsų nuotaikos svyruos kaip svarstyklės, taigi neleiskime joms įsisiūbuoti. Kad išlaikytumėte išorinę ir vidinę pusiausvyrą, palanku karts nuo karto pabūti vienumoje, gamtoje ar namuose. Pabuvus vieniems, nurimus, su didesniu džiaugsmu vėliau sieksime bendrauti, pabūti su artimais ir brangiais žmonėmis.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Vienas prieš visus

Liepos mėnesį turėsite daug veiklos, daug dalykų reikės sureguliuoti, įvesti tvarką. Greičiausiai visko bus tiek daug, tiesiog per daug… Gebėkite tai pripažinti ir stabtelėti, o ne lėkti, liežuvį pakabinus ant peties.

Liepą jums teks darbuotis vieniems, aplinkiniai nenorės, atostogaus ar tingės prisijungti prie komandinio darbo. Dėl to galimi nuotaikų kilimai ir kryčiai.

Stenkitės išgryninti prioritetus, veikite metodiškai. Paprašykite pagalbos, nelaukdami, kol „stogas nuvažiuos“. Šį vasaros mėnesį energiją ir dėmesį skirkite dalykams, kurie gerintų jūsų gyvenimą tiek darbe, tiek namuose. O visa kita gali ir palaukti.

JAUTIS

Švelniau

Šio Zodiako atstovai dažniausiai tiesą rėžia į akis be jokių pagražinimų. Liepą elgsitės taip pat, tik visai netyčia, nenorėdami nieko blogo galite kažką įžeisti ar įskaudinti.

Štai kodėl geriau pagalvoti ir visai nieko nesakyti, jeigu negalite išsireikšti švelniau. Šį vasaros mėnesį santykiai atsidurs pirmame plane, todėl puoselėkite juos, bendraudami atsakingai ir jautriai.

TIGRAS

Balzamas sielai

Nuimkite „gazą“ ir persijunkite į glaustymosi bei meilinimosi režimą. Liepos mėnesio valdovė Ugninė Ožka skatins jus, Tigrus, susitelkti į jausmus. Ir tikrai dabar bus pastebimai lengviau jausmus reikšti ir juos priimti.

Stengiatės visada atrodyti kieti, nenugalimi, nepaveikiami, bet liepos mėnesį verčiau žmonėms, kuriais pasitikite, atverkite ir kitą, jautriąją savo asmenybės pusę. Vis kažkas naujo, ar ne?

Be to, šis „režimas“ bus kaip balzamas sielai. Jis padės suartėti su mylimu žmogumi ir suteiks daugiau jaudinančių, erotiškų akimirkų. Darbe jautresnis bendravimas su aplinkiniais irgi duos daugiau naudos.

KIŠKIS

Po didinamuoju stiklu

Šio ženklo atstovų asmeniniame gyvenime liepą turėtų vyrauti harmonija. Artimiausioje aplinkoje galėsite pailsėti, atsigauti, pasisemti naujų jėgų.

Puiku, jei išties tokią palaikančią aplinką turite, nes darbe atsidursite po didinamuoju stiklu. Vis turėsite įrodinėti, ką galite ir mokate.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA