REKLAMA

Liepos mėnesio meilės prognozė

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Meilė valdys antrąjį vasaros mėnesį. Nuo liepos 4 iki 31 dienos meilės planeta Venera įeis į Dvynių ženklą, padėdama bendrauti su mylimaisiais lengviau ir įdomiau. Marso (arba aistros ir veiksmo) planeta liepos 20-ąją įeis į Liūto ženklą ir čia išbus iki rugsėjo 5-osios.

Tai dar ne viskas. Liepos 23 dieną mėnulio jaunatis įvyks tame pačiame zodiake. Taigi su liūtiška energija karališkai įsimylėsime ir mylėsime, būsime dosnūs ir atlapaširdžiai. Turime visas galimybes patirti puikiausią meilės vasarą!

AVINAS

Avino ženklo atstovams liepa vienareikšmiškai bus tikras meilės mėnuo. Liepos 20 dieną šį ženklą valdantis Marsas po dvejų metų pertraukos pirmąkart įeis į Avino astrologinio būsto Romantikos sektorių.

REKLAMA

Turintieji partnerį, dabar poroje patirs seksualinę ekstazę. Vieniši šio zodiako atstovai sulauks globojančios planetos padrąsinimo tyrinėti naujas galimybes susipažinti. Geriausia būtų pirmą ar svarbų pasimatymą organizuoti po liepos 23-iosios, kai stos mėnulio jaunatis.

TAURAS

Labiau pasitikėsite savimi ir drąsiau įgyvendinsite savo sumanymus, nes liepos 4-31 dienomis jūsų ženklo valdovė Venera stipriai veiks Taurų astrologinio būsto Talentų ir gebėjimų (taip pat ir pinigų) sektorių.

Taurams taip pat seksis žavėti priešingos lyties atstovus ir savo mylimą žmogų. Šis pripažins ir vertins, kaip galite mylėti ir apskritai praturtinti jo gyvenimą.

Po liepos 25 dienos pokalbiai su brangiausiuoju ar brangiausiąja taps įdomūs, gilūs, įkvepiantys ir praturtinantys. Jeigu esate vieniši, būtent tada skirkite pirmąjį pasimatymą. Labai greitai su jus dominančiu asmeniu užmegsite ryšį.

DVYNIAI

Šį mėnesį būsite pasirengę sužavėti visus. Kaip kitaip, kai kone visą liepą (nuo 4 iki 31d.) meilės planeta Venera lankysis jūsų zodiake.

Tai nutinka kartą metuose, bet kai jau nutinka, galite mėgautis grožio, meilės, žavesio, pasitikėjimo bangomis, kuriomis jus užlies ši galinga planeta.

Net nereikės stengtis. Gerbėjai ir taip nuo jūsų neatlips. Jeigu esate vieniši, išnaudokite visas įmanomas galimybes susipažinti. Jei turite porą, liepą kartu smagiai ir romantiškai leiskite laiką.

VĖŽYS

Liepos mėnesį įmanomas gana įtemptas įvykis asmeniniuose santykiuose ar poros gyvenime. Liepos 9-ąją mėnulio pilnatis vyks Vėžio astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje. Mėnulis ne tik sukels įvairiausių emocijų, bet ir patys būsite gana kategoriški – viskas arba nieko.

Jeigu tik sugebėsite kategoriškumą suvaldyti ir kartu mėginti spręsti situaciją, viskas bus gerai, savo ryšį tik sustiprinsite. Bet jei atsidursite priešingose fronto linijose, scenarijus gali būti ne toks jau gražus, galimos skyrybos.

LIŪTAS

Šį mėnesį būsite labai patrauklūs. Visą vasarą, bet ypač nuo liepos 20 dienos, kai Marsas įeis į jūsų ženklą ir čia išbus iki rugsėjo 5-osios, atrodysite ir jausitės itin seksualūs.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA