REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 17-23 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę jūsų meilės gyvenimas gali visiškai pasikeisti. Antroje jos pusėje jūsų ženklą valdantis Marsas po dvejų metų petraukos įeis į Avino astrologinio būsto Tikros meilės sektorių.

Iki rugsėjo 5 dienos turėsite daugybę progų ir galimybių atverti širdį, įsimylėti savo partnerį iš naujo ar sutikti naują meilę. Sekmadienį stosianti mėnulio jaunatis irgi labai tinkama naujoms pradžioms.

TAURAS

REKLAMA

Su draugais neaptarinėkite savo meilės gyvenimo šios savaitės pradžioje, nes jie dar labiau jus sutrikdys ir supainios. Ypač nepatartina to daryti, jeigu ketinate priimti svarbų sprendimą.

Jeigu jūsų meilės ir darbo reikalai susipynė, čia tikėkitės daug romantiškų akimirkų. Gal net patys drįsite išjudinti reikalus – prisipažinti apie savo jausmus, pakviesti patinkantį kolegą į pasimatymą, nelaukdami, kol jis ar ji tai padarys.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje daug sumaišties kels darbo reikalai, bet asmeniniai – klostysis puikiai. Dvynių ženkle dabar yra Venera. Ne tik meilės planeta, taip pat sėkmės, laimės bei gerovės dalytojas Jupiteris irgi bus jums nusiteikęs palankiai.

Jeigu esate vieniši, būtinai kur nors išeikite pasižmonėti pirmomis savaitės dienomis, nes turite galimybę įsimylėti. Turintieji partnerį, iš jo gali tikėtis malonaus siurprizo.

VĖŽYS

Jeigu su mylimu žmogumi taupėte savo namams ar jų atnaujinimui, šią savaitę planai taps konkretesni. Tiksliau apgalvosite, ką ir kur investuoti, įsigyti ar kada pasiruošti remontui. Galite iš giminaičio sulaukti dovanos jūsų namams ar svajonei apie juos priartinti.

LIŪTAS

Šią savaitę Marsas įeis į Liūto ženklą ir čia pasiliks iki rugsėjo 5 dienos. Raudonoji planeta suteiks jums jėgų ir užsispyrimo siekti savų tikslų, taip pat – ir romantinių. Juk Marsas valdo ir mūsų seksualinį potraukį bei aistrą.

Dar viena gera žinia – mėnulio jaunatis šį sekmadienį vyks jūsų ženkle. Liūtų laukia naujas romanas, o turintieji mylima žmogų, jį įsimylės iš naujo.

MERGELĖ

Iš partnerio galite sulaukti dviprasmiškų komentarų dėl jūsų profesinių tikslų. Jeigu anksčiau manėte, kad jis jus visiškai palaiko, šios savaitės pradžioje galite tuo suabejoti.

Artimas žmogus galbūt laikysis įsitikinimo, kad pernelyg idealistiškai žiūrite į savo darbinius tikslus arba jis tiesiog netiki, kad jums pasiseks.

Stenkitės išsiaiškinti, ką būtent partneris turi galvoje, kai jums ką pakomentuos, nes kitaip galite pasijausti nusivylę ne tik juo, bet ir santykiais. Bent jau šiuo metu.

SVARSTYKLĖS

Su savo išrinktuoju šią savaitę stipriai jausite dvasinį ryšį. Manysite, esate labai palaiminti ir turtingi, nes savo gyvenime turite tokį žmogų ir santykius, kuriuose galite tobulėti ir augti. Kai kurios Svarstyklės šią savaitę su mylimu žmogumi gali išsiruošti į savo svajonių kelionę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA