REKLAMA

Sprogi Marso energija: kaip galime ją suvaldyti

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pirmas keturias artėjančios savaitės dienas Marsas ir Uranas sudarys kvadratą, ne itin palankią padėtį danguje. Kai kurie astrologai tokį planetų išsidėstymą vadina sprogimu.

Šiuo metu žmogus (arba žmonija) gali prarasti savitvardą ir pridaryti tokių dalykų, kurių vėliau patys išsigąs, pamatę ką pridirbo. Žinoma, žmogus visada turi pasirinkimą – geram ar blogam tikslui panaudoti tai, kas vyksta.

Kitos savaitės pradžioje įmanomas ir teigiamas sprogaus dviejų planetų susitikimo poveikis – mums pavyks panaikinti kliūtis, išsiveržti iš ribojančių įsitikinimų, atsisakyti atgyvenusių tiesų.

Kaip raudonosios planetos energiją panaudos dvylika ženklų, priklausys nuo kiekvieno jų pasirinkimo.

REKLAMA

AVINAS

Pirmąjį zodiaką valdo Marsas, Uranas šiuo metu irgi yra Avino ženkle. Minėta dviejų planetų padėtis juos veiks stipriai. Palankiau šias keturias dienas prabūti tyliai ir neišsišokti, o veikti, tik labai gerai viską apgalvojus.

Kita vertus, ši konsteliacija gali Avinams virsti ne išoriniu sprogimu, o vidiniu virsmu. Dabar galite išsivaduoti iš jus varžančių ir nebereikalingų, nenaudingų taisyklių, požiūrių ir elgsenos modelių.

TAURAS

Galite itin nukentėti dėl šio Marso ir Urano susidūrimo. Pirmiausia todėl, kad Taurams būdinga užsispirti ir laikytis įprastų dalykų.

Stabilumas, pastovumas jums reiškia saugumą. Spontaniškumui ir improvizacijai jūsų gyvenime beveik nelieka vietos.

O tai šiuo metu žvaigždėms visiškai nepatiks. Jos bandys jūsų tvarką ir rutiną stipriai išjudinti. Nelaukite, kol jus privers per kančias ar skausmus keistis, ryžkitės pokyčiams patys.

DVYNIAI

Šio zodiako esmė yra lankstumas ir gebėjimas keistis. Tagi šiuo metu, veikiami Marso ir Urano, Dvyniai jausis kuo puikiausiai.

Jie tikrai nelauks, kol aplinka ims daryti jiems spaudimą imtis pokyčių ar patys ims kentėti ir blogai jaustis, jiems nesiryždami. Vis dėlto šiuo metu žvaigždės jums pataria nesivelti į ginčus, verčiau patylėti ir elgtis santūriau.

VĖŽYS

Vėžio ženklo atstovai nelinkę konfrontuoti, verčiau nuryja nuoskaudą, pyktį, nusivylimą ar kitus nemalonius jausmus.

Todėl nenuostabu, kad jie dažnai kenčia dėl virškinamojo trakto ir skrandžio problemų ar ligų. Tai dar ne pats blogiausias tokių neigiamų sankaupų savyje rezultatas, kiti gali ir nervinę krizę patirti ar netgi palūžti.

Šią savaitę bus didelė tikimybė, kad ir vėl mėginsite kažką nutylėti ar nuryti. Išdrįskite paprieštarauti, paaiškinti, kodėl situacija ar kito žmogaus elgesys jums nepatinka ar jūsų netenkina. Padarykite tai iškart, per daug nesiruošdami ir negalvodami.

LIŪTAS

Liūtai irgi priskiriami prie fiksuotą charakterį turinčių ženklų. Tai reiškia, kad jūs, kaip ir Taurai, Skorpionai bei Vandeniai, mėgstate laikytis patikrintų mąstymo ir veikimo būdų.Taigi jūsų kasdienybę Marso ir Urano padėtis turėtų irgi stipriai supurtyti.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA