REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 24–30 d.)

REKLAMA

http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/14971/Rytu-ir-Vakaru-Zodiako-lenteles/

Vertinant apskritai, kai pirmadienį Venera susilygiuos tiesiai prieš Saturną, galite tikėtis įtampos savo meilės reikaluose. Bus sunku iš mylimojo gauti tai, ko tikitės. Vienas iš poros gali rodyti mažiau jausmų, o kitas jų tiesiog nejausti.

Laimei, visos šios bėdos turėtų pasibaigti Sekmadienį, kai santykiams atsiras naujos galimybės ir netikėtumai. Jei jums pavyks suvokti, kad kažkas santykiuose užstrigo ir tą pripažinti, turėsite visas galimybes juos pakaitinti ir vėl mėgautis laimingu bendravimu.

AVINAS

Savaitės pradžioje galite jausti, kad partneris jus emociškai užgožia. Jis ar ji neretai gali išreikšti abejones dėl jūsų priimto sprendimo ar jūsų nuomonės. Dėl to galite pradėti abejoti savimi arba nepasitikėti savo sprendimais.

REKLAMA

Neleiskite kelioms kandžioms pastaboms gadinti jūsų gerų santykių, bet jei jausitės blogai, pasakykite tai. Iki sekmadienio įtampa tikrai atslūgs.

TAURAS

Tikėtina, šiuo metu santykiuose labiau rūpinatės finansiniais sunkumais ir dėl to pamirštate tarpusavio ryšį. Jūsų antra pusė gali būti nemažiau susirūpinusi, nes šiuo metu nemato galimybių judėti į priekį. Gali būti, jūsų partneris gerokai mažiau rūpinasi finansiniu šeimos saugumu ir tai jau pradeda jus erzinti. Jums reikia to saugumo, kad jaustumėtės laimingas.

DVYNIAI

Romantikos bus sunku tikėtis. Vis dėlto stenkitės pajusti džiaugsmą dėl tarpusavio bendravimo. Savaitės pradžioje galite jaustis mažiau patrauklus ar nevertinamas. Vis tik neatmeskite galimybės, kad šiuo metu sunku ir jūsų partneriui. Tokiu atveju pasistenkite dėl jo, pamėginkite jį suprasti. Gėlės ir vakarienė žvakių šviesoje neturi prasmės, jei viduje nesijaučiate gerai.

VĖŽYS

Šią savaitę santykiuose galite jausti „persisotinimą“. Atrodys, kad atsakomybė už visus bendrus reikalus krinta ant jūsų pečių: ar tai būtų šiukšlių išnešimas, ar pirkiniai iš parduotuvės, ar bet kas kitas. Gali atrodyti, kad tik jūs rūpinatės buitimi, o antroji pusė jumis naudojasi. Tokiu atveju derėtų atvirai pasikalbėti ir padaryti tai kaip įmanoma greičiau.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jausitės, kad meilės reikaluose esate suvaržytas. Gali būti, kad antroji pusė vis ras pasiteisinimų, kodėl nenori kartu praleisti laiko. Tikėtina, kad galbūt suvoksite, kad jūsų santykiai nesiklosto taip, kaip tikėjotės iš pradžių, ypač jei jie neseniai užsimezgė. Jei taip iš tikrųjų jaučiatės, dabar pats tinkamiausias metas imtis konkrečių veiksmų ir judėti toliau. Geriausia tam diena – trečiadienis.

MERGELĖ

Buities reikalai gali įsiterpti į jūsų asmeninę laimę. Tikėsitės, kad partneris bus labiau įsitraukęs ir daugiau jums padės namuose ar padės pasirūpinti artimaisiais, kuriems reikia pagalbos. Šią savaitę tai gali būti itin svarbu, nes problemos gali sutrukdyti jūsų ilgai lauktoms karjeroms galimybėms. Nuo antradienio galite mėginti apie tai pasikalbėti su savo partneriu.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę jums gali kilti daug idėjų dėl meilės reikalų. Deja, tikėtina, kad itin artimi žmonės imsis jus atkalbinėti ir mėgins „sugrąžinti jus į realybę“. Jei sieksite patarimo dėl savo santykių, nesikreipkite į artimuosius – idėjas pasilikite sau. Iki sekmadienio, tikėtina, kad galėsite jomis pasidalinti su savo mylimuoju. Argi ne jo nuomonė yra svarbiausia?

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA