REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Rugpjūčio mėnesį dauguma Zodiako ženklų netikėtai suvoks, kad vasara eina į pabaigą ir suskubs atsigriebti. Didelių laimėjimų darbe neverta tikėtis. Šis mėnuo bus labiau tinkamas poilsiui. Mėgaukitės vasara, kaupkite jėgas būsimiems rudens žygdarbiams.

Skirkite daugiau dėmesio savo artimiesiems ir nepamirškite pasirūpinti savimi. Rūgpjūčio mėnuo bus palankus ateities planams apsvarstyti, tačiau didelių projektų pradėti nepatartina. Juos atidėkite rudeniui.

AVINAS

Rugpjūčio mėnuo Avinui bus kupinas judėjimo ir įvairiausių įvykių. Sustingti jam tikrai nebus kada. Avinui reikės pamiršti tingų poilsį. Jam patirtina gaudyti palankius šansus, dirbti darbus, kaip moka. Jo gyvenimas rugpjūčio mėnesį pasidalys į dvi dalis. Darbe jis elgsis protingai ir padoriai, užtat asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros ir pavydas.

REKLAMA

Palankiausios rugpjūčio dienos Avinui: 6, 11, 17, 18, 23, 24.

Nepalankios rugpjūčio dienos Avinui: 1, 5, 13, 20, 26, 30.

Karjera ir finansai

Rugpjūčio mėnesį Avinas darbe tryjkš idėjomis ir vykdys aktyvią veiklą.  Jam atsivers nuostabios galimybės profesinei kvalifikacijai kelti. Svarbu bus jų nepraleisti. Jeigu Avinas užšoks ant sėkmės bangos, tai išsilaikys ant jos iki rudens pradžios. Jam pavyks realizuoti bet kokias idėjas, sulaukti vadovų pripažinimo ir palaikymo, užmegzti naudingas dalykines pažintis.  Kopimui karjeros laiptais ir didesnėms pajamoms ypatingų kliūčių nebus, tik pačiam reikės nežiopsoti.

Avino finansinė padėtis bus puiki. Jam bus būdingas azartas, konkurencijos jausmas, todėl jis sugebės padidinti verslo, kuriuo užsiima, prestižą.

Asmeninis gyvenimas

2017 metų rugpjūčio mėnesą Avino privačiame gyvenime kunkuliuos aistros. Jam visai nesunku bus surasti pritekstą barniui su savo antrąja puse. Jis pateiks šimtus absurdiškiausių argumentų, stengdamasis pateisinti savo pyktį ir pats patikės savo pasakomis, nesistengdamas išsiaiškinti partnerio elgesio. Dėl Avino patirtos įtampos darbe , įstrigimo kamštyje ar atstovėtos eilės parduotuvėje turės atkentėti jo antroji pusė. Gerai bus, jeigu Avinas pats supras, kad pasikarščiavo, ir paskubės atsiprašyti.

Rugpjūčio mėnesį Avinui bus sunku išvengti įtarinėjimų dėl partnerio neištikimybės  ir pavydo priepuolių. Atviri ir nuoširdūs pokalbiai padės išspręsti kilusius nesusipratimus ir atstatyti santarvę namuose.

Sveikata

2017 metų rugpjūčio mėnesį Avino sveikata nekels ypatingų problemų ir nerimo. Šiuo metu patartina atsisakyti eksperimentų su savo išvaizda ir nenaudoti jokių naujų kosmetikos priemonių.

Neigiamos mintys galės susilpninti Avino psichologinį imunitetą. Jį kankins emocinis pervargimas ir galvs skausmai. Kad išvengtų šių nemalonumų, reikia stresinėse aplinkybėse stengtis sąmoningai nukreipti dėmesį į kitą žmogų ar įvykį, kuris nesusijęs su šia situacija.

TAURAS

2017 metūų rugpjūčio mėnesį Taurui seksis švelniai, bet užtikrintai vairuoti situaciją darbe. Jeigu jam pasiūlys papildomas pareigas, reikia drąsiai jų imtis, nes toks pasiūlymas bus labai perspektyvus.  Namuose Taurui derėtų pasirūpinti jaukumu, tai sudarys sąlygas įsivyrauti taikai šeimoje.  Svarbiausias patarimas Jaučiui: negalima pradėti savęs gailėtis!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Vienas straipsnio “Rugpjūčio mėnesio horoskopas” komentaras