REKLAMA

Kinų prognozė rugpjūčiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Paskutinį vasaros mėnesį, ar atostogaujausime ar dirbsime, visiems teks atrasti pusiausvyrą tarp būtinų atlikti ir malonių dalykų.

Šiuo metu gerai seksis tiems, kurie užsiima rankdarbiais ar rankų darbu. Ugninis Gaidys, metų valdovas, pasirūpins, kad tai darytume produktyviai, jautriai užčiuoptume vyraujančias tendencijas ar atspėtume klientų, pirkėjų lūkesčius.

O mėnesį valdanti Žemės Beždžionė padės mums geriau save ir savo darbus bei gebėjimus pristatyti, atviriau, laisviau ir lengviau bendrauti, taip pat – ir širdies reikaluose.

Tik verta įsidėmėti: ką rugpjūtį bedarytume, verčiau pamirškime rimtumą. Koks gyvenimas – be malonumų? Šį mėnesį būsime skatinami jų ieškoti visur, o suradę, jais mėgautis!

REKLAMA

ŽIURKĖ

Lengvasis „čia ir dabar“

Rugpjūtį, tą greitai pastebėsite, gerai sutarsite su mėnesio valdove, Žemės elemento Beždžione. Atrodys, viskas klostosi greitai ir lengvai. Ambicingus projektus irgi seksis pastūmėti į priekį, o jei kas ims strigti, veikiai susirasite pagalbininkų.

Bendrausite lengvai ir žaismingai, todėl bus paprasta megzti naujas pažintis, ryšius. Jei pavyks likti atsipalaidavusiems, tada nesunkiai atrasite geriausius sprendimus darbe ar asmeniniame gyvenime.

JAUTIS

Apylanka

Šį mėnesį Jaučiai turi progą parodyti ne rimtą, o kitą, atsipalaidavusią, linksmą, draugišką, savo asmenybės pusę. Tai ypač patiks jūsų mylimam žmogui, gyvenimo partneriui.

Darbe atmosfera gali tapti nervinga, nes teks vienu metu į dėmesio lauką įtraukti daug dalykų, kai kurių darbų nepavyks taip greitai išjudinti ar atlikti, kaip tikėjotės.

Svarbu iš akių nepaleisti prioritetų ir aiškiai parodyti, kada norite būti palikti ramybėje. Jeigu jokios taktikos nepadeda aplenkti problemų, kliūčių ar neigiamų emocijų, gal geriausia padaryti pauzę ar dar išsprukti atostogų?

TIGRAS

Lanksčioji jungtis

Rugpjūtį Tigrams teks pripažinti, kad jie negali kontroliuoti visų ir visko. Venkite laimėti ar savo viršenybę demonstruoti netinkamais būdais – menkindami kitus ar aplinkinius gąsdindami savo pykčio protrūkiais.

Paskutinį vasaros mėnesį išmintingiau būtų ne stoti į atvirą kovą, o parodyti lankstumą, jautrumą, pasistengti kalbėtis ir aiškintis, iš kur kyla pasipriešinimas. Kuo daugiau informacijos sukaupsite, tuo didesnę įtaką įgysite ir lengviau gausite, ko siekiate.

KIŠKIS

Požiūrio kampas

Pastaruosius mėnesius šio ženklo atstovai dėjo daug pastangų, kad atitiktų galybę jiems keliamų reikalavimų, pageidavimų arba suderintų visų šeimos ar darbo kolektyvo narių poreikius.

Dabar galėsite kiek atsipūsti ir pasidžiaugti gyvenimu. Didžiausia problema rugpjūtį gali tapti ne išorės spaudimas, bet vidinę įtampą keliantis jūsų nusistatymas, burbėjimas ar pesimizmas.

Viskas priklauso nuo požiūrio ar, kitaip tariant, iš kurios pusės pasižiūrėsite. Dažnai užtenka pasikalbėti su jums brangiu, patikimu žmogumi, ir pasaulis nušvinta daug šviesesnėmis spalvomis.

DRAKONAS

Mažiau yra daugiau

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA