REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 31-08 06 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę Uranas ims judėti atgal jūsų ženkle. Ir tai nieko blogo, kaip tik gera žinia Avinams, nes taip ši planeta padės jums susitvarkyti meilės reikalus. Kai Uranas juda tiesiai, negalite atsispirti jo poveikiui ir pirmiausia rūpinatės savimi, tik paskui – santykiais.

Nuo antros savaitės pusės iki pat kitų metų sausio antrosios Uranas tarsi užmigs jūsų ženkle ir padės santykius įstatyti į sveikas ir abiem partneriams naudingas vėžes. Kaip? Tiesiog nustosite savo mylimą žmogų kaskart netikėtai užklupti ar netgi šokiruoti savo idėjomis ir sumanymais.

TAURAS

REKLAMA

Venera įeis į Taurų astrologinio būsto Komunikacijos sektorių savaitės pradžioje ir čia pasiliks iki rugpjūčio 25 dienos. Mąstysite, kalbėsite apie meilę ir priiminėsite su tuo susijusius sprendimus.

Tiesą sakant, jūsų galvoje ir ant liežuvio suksis dvi – meilės ir pinigų – temos. Pokalbis su broliu, seserimi arba kitu artimu giminaičiu apie santykius jums gali būti labai naudingas. Kai kurie Taurai su partneriu šią savaitę išsiruoš į trumpą, bet romantišką kelionę ar išvyką dviese.

DVYNIAI

Su partneriu šią savaitę aptarinėsite piniginius reikalus, iki pat rugpjūčio 25-osios su juo ar ja nuolatos kalbėsite apie jūsų asmenines uždirbio ar investavimo galimybes.

Jeigu dabar šioje srityje nesijaučiate tvirtai ar manote, uždirbate mažai, partneris jus palaikys, pakels dvasią, primindamas, kiek įvairiausių gebėjimų bei talentų turite. Atgaivinę pasitikėjimą savo jėgomis, galite juk neįmanoma paversti įmanoma!

VĖŽYS

Šią savaitę Venera įeis į jūsų ženklą. Iki pat rugpjūčio 25 dienos ji garantuos jums globą, apsups žavesiu ir meile. Nenustebkite, jei šiuo laikotarpiu sumąstysite ryžtis išvaizdos pokyčiams.

Galite tiesiog įsigyti naujų drabužių, aprangos detalių, bet kai kurie Vėžiai apsispręs ir ryžtingesniems pokyčiams, tarkime, kosmetinei operacijai. Nesvarbu, kokių pokyčių imtumėtės, svarbu, kad jaustumėtės ir atrodytumėte gerai. Tai suteiks jums pasitikėjimo savimi ir dar labiau prie jūsų trauks žmones.

LIŪTAS

Jeigu esate įsimylėję žmogų, su kuriuo dėl tam tikrų priežasčių negalite būti kartu, ateinančios savaitės jums bus itin skausmingos ir nuviliančios.

Iki pat rugpjūčio pabaigos save apgaudinėsite, kad galbūt dar įmanoma ką pakeisti, tikėsitės stebuklo, bet geriausia būtų tiesiog šitą temą „uždaryti“, pabaigti, užmiršti. Viskas.

Šiuo metu Liūtams palanku kreiptis į specialistus ir pasirūpinti savo psichine sveikata, suvokti, kodėl siekiate tokių santykių. Net jei ir nesivaikote nepasiekiamų tikslų, būtina reguliariai pasirūpinti fizine, psichine bei dvasine sveikata. Užsiimkite dalykais, kurie jus ramina, teikia džiaugsmo, padeda atsipalaiduoti.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio iki rugpjūčio pabaigos bendraudami su aplinkiniais ir draugais, dalyvaudami įvairiuose renginiuose, susibūrimuose patirsite daugiau džiaugsmo bei malonumo. Tai gerai paveiks ir jūsų romantinius santykius.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA