REKLAMA

Trys laimingos šios vasaros spalvos

REKLAMA

Vasarą mūsų aplinka prisipildo sodrios raminamos žalumos, įkvepiančios raudonos, geltonos, mėlynos ir ciklameno, optimistiškai nuteikiančios oranžinės, turkio ar baklažano atspalvių…

Spalvos veikia mūsų nuotaiką, nors dažnai jas ignoruojame, praleidžiame pro akis kaip nereikšmingą detalę. Niekas juk nesiginčija, kad muzika yra virpanti energija, taip pat – ir su spalvomis.

Šią vasarą galime praturtinti stipriomis ir didelį poveikį mums turinčiomis spalvomis. Štai laimingasis trejetukas!

ROŽINĖ: tobulybės ir besąlygiškos meilės spalva

Vasarą siekiame atsipalaiduoti, pagulėti ant žolės ar smėlio, paganyti akimis debesis, nerti į vėsų vandenį ar tiesiog pasėdėti ramiai, stebint jo tėkmę bei pulsavimą.

REKLAMA

Jeigu nesijaučiame tvirtai, abejojame savimi, rožinės spalvos detalė padės pasijausti geriau, labiau savimi pasitikėti, priimti save ir nuslopinti rėksmingą vidinį kritiką.

Rožinė leidžia mums save pamatyti kaip tobulus tokius, kokie esame dabar, be jokių matavimo lentelių, kategorijų, pasiekimų ateityje.

Jeigu jaučiame, kad vis labiau imame save lyginti su kitais, o savikritikos vis daugėja, verta aplinkoje paieškoti daikto, turinčio mūsų akiai malonų rožinį atspalvį, ir kurį laiką jį stebėti tyloje ar klausantis prislopintos mėgstamos muzikos. Taip pat galima daugiau rožinių atspalvių drabužių bei aksesuarų įtraukti į savo garderobą.

Kai esame patenkinti ir taikoje su savimi, tada ir pasaulis atrodo gražesnis, ir patys jaučiamės laimingesni.

MĖTINĖ: entuziazmo, pokyčių ir gyvybinės energijos spalva

Gyvename tokioje geografinėje aplinkoje, kur gamta mums gana šykščiai atseikėja spalvų, šilumos ir saulės. Tačiau vasara, kad ir kaip ją keiksnotume dėl skurdžių jos dovanų, vis tiek mums teikia pokytį, bent jau spalvų tai tikrai. Nenuvertinkime jo!

Apsupti pulsuojančios gamtos ir ryškiau pasipuošusių žmonių bei aplinkos spalvų, norime daugiau bendrauti, linksmintis, patirti ir skleisti džiaugsmą, leistis į nuotykius ir naujas patirtis.

Gaivi šviesiai žalia arba mėtinė spalva puikiai tai atspindi. Ji siejama su naujumu, žaismingumu, gaivumu ir gyvybine jėga.

ORANŽINĖ: pusiausvyros ir atvirumo spalva

Vaikystėje vasara mums reiškė nusistovėjusios griežtos tvarkos griūtį, pokyčius, naujas patirtis ir nuotykius. Daugelis vasaros atostogų laukdavome nekantriai, kalendoriuje braukydami vakar dienos langelius ir skaičiuodami, kiek dar liko iki TOS dienos.

Tai, kad suaugome, dar ne priežastis vasarą ir atostogas priimti kaip savaime suprantamą ir įprastą dalyką. Ak, juk ji ateina kasmet! Taip, ateina ir greitai praeina, todėl nėra ko laukti, imkime ir ja mėgaukimės. Kasdien, kasvakar, kiekvieną savaitgalį. Mažiau planų, daugiau veiksmų ir džiugesio!

Oranžinė spalva yra labai išmintinga, ji mums primena apie platų horizontą. Jis nesibaigia ties mūsų nosimis, nors kasdien savo žvilgsnį ir akiratį, pasinėrę į rutiną, vis siauriname iki automatiškų užduočių ir įsipareigojimų atlikimo.

Oranžiniai akcentai aprangoje, dubuo apelsinų virtuvėje ar netgi keletas šių vaisių ant darbo stalo mums primins, kad gyvenimas nėra vien „suaugiški“ reikalai – darbas, pareigos ir įsipareigojimai.

REKLAMA