REKLAMA

Meilės horoskopas rugpjūčiui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Rugpjūtis bus skirtas meilei. Tą lems du svarbūs astrologiniai įvykiai.

Pirmiausia, rugpjūčio 7-ąją vyks Mėnulio užtemimas, kuris mums primins, kaip svarbu savo širdis pripildyti meilės. Tačiau turime sau duoti leidimą tai daryti ir išardyti susikurtas kliūtis bei suvokti, kurios jų mums trukdo patirti meilę, mylėti ir būti mylimiems.

O mėnesio pabaigoje mūsų laukia dar vienas, šįkart Saulės, užtemimas. Rugpjūčio 21 dieną mums bus priminta, kaip svarbu atverti širdis, parodyti jausmus esamiems partneriams ar priimti į savo gyvenimą naują meilę.

AVINAS

REKLAMA

Rugpjūtis jums bus stebuklingas, netgi keičiantis gyvenimą. Jeigu esate vieniši, danguje žvaigždės susidėlios palankiai, taigi turite visus šansus sutikti naują meilę.

Avino ženklą valdantis Marsas suteiks jums energijos ir ryžto visą mėnesį rodytis viešumoje ir būti pastebėtiems.

Jūsų labui veiks ir Saulės užtemimas rugpjūčio pabaigoje. Žvaigždės surežisuos susitikimą su žmogumi, kuris užkariaus jūsų širdį.

Rugpjūčio 26 dieną, netrukus po užtemimo, Venera įeis į Avinų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Taigi nuo meilės, net ir norėdami, nepabėgsite.

TAURAS

Nuo rugpjūčio 12 dienos mintimis vis dažniau grįšite į praeitį, apmąstydami savo jausminę patirtį. Nesistenkite su šiais prisiminimais kovoti, priimkite juos kaip nelauktus atvykėlius. Negi varysi į gatvę?

Šį mėnesį kylantys pokalbiai, situacijos ar vis pasikartojančios mintys greičiausiai – ne be reikalo, galbūt vis dar yra neišspręstų reikalų, kažkokių atsakymų dar neradote ar sprendimų nepriėmėte?

Tik atlikę visa, ką reikia, kad atsisveikintumėte su praeitimi, galėsite žengti į naują meilės ir santykių etapą. Žvaigždės bus jums palankios, padės pasiekti tikslų asmeniniame gyvenime, o rezultatai jus džiugins.

DVYNIAI

Antrą rugpjūčio dekadą su mylimu žmogumi gali įvykti pokalbis, kuris į jūsų romantinį gyvenimą sugrąžins aistrą ir romantiką. Tuo metu jau būsite pasirengę kartu priimti svarbius su santykių ateitimi susijusius sprendimus.

Kai kurie Dvyniai su partneriu gali nutarti imtis bendrų darbo ar verslo projektų. Žvaigždės sako, perspektyvos jums nusimato visai neblogos. Taigi mažiau abejokite ir labiau pasitikėkite vienas kitu.

VĖŽYS

Iki rugpjūčio 26 dienos Venera keliaus jūsų ženklu, taigi turėsite visas galimybes pasinaudoti palankiu jos poveikiu.

Ne tik mėgautis meilės malonumais, bet ir jaustis patraukliais, labiau pasitikėti savimi ir kitiems daromu poveikiu.

Šį mėnesį būsite dažniau pastebėti, mėgaukitės dėmesiu, taip pat – ir romantiniu. Vienišiems ir ieškantiems meilės šio ženklo atstovams netrūks progų susipažinti. Turintieji porą, mėgausis darniu santykių laikotarpiu ir džiaugsis vienas kito draugija.

LIŪTAS

Rugpjūčio 7-oji gali tapti svarbi porą turintiems Liūtams, netgi žyminti tam tikrą pokyčių ar lūžio santykiuose tašką.

REKLAMA