REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 14-20 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje galite su mylimu žmogumi įsivelti į konfliktą dėl su namais susijusio reikalo.

Siekis palaužti kito valią, priversti persigalvoti, įpiršti savo situacijos scenarijaus versiją, kels vien pasipriešinimą ir trukdys tiesiog imti ir tai išspręsti. Atminkite: meilė neturi nieko bendro su kontrole.

Laimei, jau savaitgalį nuleisite ragus, nebenorėsite kovoti, o aistrą, kurią kurstėte pykdamiesi, panaudosite malonesnei veiklai. Štai kodėl laisvos dienos, ypač sekmadienis bus labai romantiškas.

REKLAMA

TAURAS

Mėginimas gudrauti, priversti partnerį padaryti, ko norite ar kas jums naudinga, gali padaryti didelę žalą jūsų santykiams. Naivu tikėtis, kad partneris nesupras tikrųjų jūsų ketinimų ir neatpažins bandymo juo manipuliuoti.

Taip pat nesąžininga kritikuoti artimo žmogaus pasirinkimą vien todėl, kad jis neatitinka jūsų lūkesčių ar įsivaizdavimo. Venkite šios pavojingos intrigomis užminuotos teritorijos, elkitės sąžiningai.

DVYNIAI

Šiomis dienomis gali kilti ginčas ar net karas su partneriu dėl pinigų ar finansinių įsipareigojimų. Artimas žmogus juk mato, kad pinigų turite ir kur juos leidžiate.

Jis ar ji, žinoma, džiaugiasi jūsų sėkmė, tačiau gali jaustis nevertinamas, jeigu jo visiškai neįtraukiate į finansinių sprendimų priėmimą, net neklausiate nuomonės.

Jūsų užduotis šią savaitę – atrasti būdų partneriui parodyti, kad esate šiame gyvenime sąjungininkai, o ne priešai, įsikasę skirtingose fronto linijos pusėse.

VĖŽYS

Venera, dabar esanti jūsų ženkle, šią savaitę atsistos priešais Plutoną, įsikūrusį Vėžių astrologinio būsto Santykių sektoriuje.

Taigi visai įmanoma, patirsite, ką reiškia stipri, tikra, aistringa meilė. Skamba gražiai, ar ne? Problema ta, kad šis žmogus taip gali į jus įsikibti, kad išgąsdins ar pajausite, kaip jis užvaldo jūsų gyvenimą ir tai ima jus dusinti.

Santykiai, grįsti baime netekti, negebėjimu pasitikėti mylimu žmogumi ir leisti jam kvėpuoti, tikrai ilgai nesitęs. Statykite juos ant tvirtesnio pagrindo, gal net su kitu žmogumi.

LIŪTAS

Jeigu šią savaitę partneriui mėginsite parodyti, kad jis be jūsų – kaip be rankų, kad esate nepakeičiamas jo gyvenime, galite sulaukti priešingų rezultatų, nei tikitės.

Mėginimas paversti kitą priklausomu nuo savęs, tikrai nėra sveikų santykių elementas. Geriausia, kai partneris meilę ir atsidavimą jums demonstruoja laisva valia.

Tą patį darykite ir jūs, šią savaitę atraskite būdų jam ar jai parodyti, koks gyvenimas yra nuostabus, nes šalia turite tokį puikų partnerį.

MERGELĖ

Pati negražiausia meilės santykių išraiška, veikiau jau grimasa, kai vienas poroje stengiasi kitą ar bendrą gyvenimą kontroliuoti, pajungti savo valiai.

Jeigu jūs patys ar jūsų žmogus tai daro, šitai labai apkartins buvimo drauge džiaugsmą. Atsidūrę tokioje situacijoje, nesivelkite į galios dvikovą ar ginčus, geriausias ėjimas būtų atsitraukti, leisti emocijoms nurimti, o tada padėti laimėti meilei. Ne siekiui valdyti.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA