REKLAMA

Jūsų naujo gyvenimo horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Visas blogybes ar klaidas, kurias kartodavome tarsi automatu, dabar galėsime palikti praeityje.

Rugpjūčio 21-osios, pirmadienio, pavakare vyksiantis Saulės užtemimas (jo poveikis jaučiamas maždaug savaitę prieš ir po šio astroįvykio) žmonėms suteiks išsivadavimo ir laisvės pojūtį.

Saulė padės sudeginti visus mūsų gyvenimą temdžiusius juodulius. Taigi dabar galite paskaityti savo naujo gyvenimo prognozę!

AVINAS

REKLAMA

Net vaikystėje turėjote už viską kovoti, nieko negavote veltui, lengvai ar tiesiog patiekto ant lėkštutės.

Tai suformavo jūsų atkaklų, ryžtingą, spontanišką ir sąžiningą būdą. Dėl to dažnai įsiveldavote į konfliktus su aplinkiniais, kivirčus su artimaisiais, draugais ar partneriu, priimdavote staigius, neapgalvotus sprendimus, o paskui to gailėdavotės.

Ši saulė padės jums išsivalyti nuo neigiamybių ir pasikartojančių praeities klaidų, išsilaisvinti iš varginančių ir ribojančių įpročių, mąstymo bei elgsenos modelių.

TAURAS

Nieko negavote dovanai, viską turėjote užsidirbti patys sunkiu ir atkakliu darbu. Netgi vaikystėje, atrodytų, turėjote daugiau už kitus mokytis, stengtis, kad ko nors pasiektumėte.

Tai gali būti atėję iš ankstesnių jūsų gyvenimų ir patirčių. Iš čia jūsų atkaklumas, tvirtybė, taupumas. Dirbate daug todėl, kad bijote atsidurti skurde.

Ši ypatingų galių mums suteikianti saulė bus nepalankioje Taurams padėtyje ir stiprins šitas baimes. Tačiau ji ir paskatins ieškoti naujų finansinių šaltinių, kovoti atkakliau ir elgtis ryžtingiau, kad patys jaustumėtės saugiai ir galėtumėte pasirūpinti savo mylimais žmonėmis.

DVYNIAI

Dėl laisvumo, lengvumo ir kartais lengvabūdiškumo užmezgate neapgalvotus, jums nepalankius ryšius.

Tai liečia ir darbo, ne tik asmeninius santykius. Spontaniški sprendimai gali sukelti neigiamų emocinių ar fizinių, taip pat – finansinių pasekmių.

Ši saulė dabar jus skatins būti drąsiems, nebėgti nuo sunkių sprendimų, suteiks ryžto kovoti toliau, kol juos įgyvendinsinte.

VĖŽYS

Paprastai Vėžio ženklo atstovai ieško stipraus partnerio, kuris suteiktų jiems taip trokštamą saugumą ir stabilumą. Vėžiai taip pat turi tendenciją savo žnyplėmis įsikabinti į artimą žmogų.

Gerai, jei pasiseka, ir tas stiprus partneris yra ir geras žmogus. Tačiau dažnai švelnieji ir patiklieji Vėžiai kenčia nuo pasirinkto mylimo žmogaus šaltumo, nejautrumo, kartais – netgi manipuliacijų ar išnaudojimo.

Toks netinkamas partnerio ar draugų pasirinkimas gali būti tiek iš praėjusių gyvenimų, tiek iš vaikystės, jei per mažai patyrėte meilės ir artimųjų rūpesčio.

Šita juodulius deginanti vasaros saulė, Vėžiams padės atsikratyti jų gyvenimą temdančių įpročių ar laimę gožiančių partnerių.

LIŪTAS

Liūtams taip patinka komplimentai, dėmesys ir aplinkinių pritarimas, kad dažnai jie patenka į spąstus.

Liūtai prasideda su žmonėmis, kurie naudojasi jų dosnumu ir gerumu, žinodami, kokį Liūtų savimeilės „mygtuką“ paspausti. Tokio elgesio šaknys gali siekti praėjusius gyvenimus, kai mėgavotės turtais, padėtimi visuomenėje, pagarba, žavėjimusi. Iš to praeities ilgesio būti garbinamiems prisikuriate problemų dabartyje.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA