REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (08 21-27 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Be jokių abejonių dabar – jūsų meilės laikas. Jeigu esate vieniši, žvaigždės danguje jums išsidėliojo palankiausiai. Kitaip tariant, jos sukaupė milžinišką romantinį kapitalą. Naudokitės juo!

Marsas šiuo metu yra Avino astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Ši raudonoji ir aistringoji planeta teikia drąsos siekti romantinių tikslų. Savaitės pradžioje vykstantis saulės užtemimas paveiks tą patį sektorių, taip parodydamas, kad laikas naujam žmogui ateiti į jūsų gyvenimą.

Tai ne viskas: savaitgalį Venera susijungs su Marsu Avinų astrologinio būsto Romantikos sektoriuje. Ką čia bepridursi, tiesiog maudysitės meilėje, dėmesyje, švelnume ir aistroje.

REKLAMA

TAURAS

Tie, kurie su partneriu sprendžia gyvenimo kartu ar persikėlimo į naują vietą klausimą, dabar pereis nuo planų prie jų įgyvendinimo.

Neseniai susipažinusieji Taurai suks galvą, ar jau laikas savo simpatiją pristatyti šeimos nariams. Jiems svarbus artimųjų pritarimas ir palaikymas, nes nori, kad šie nuoširdžiai ir draugiškai priimtų jų naują meilę. Nėra ko jaudintis, viskas bus gerai.

DVYNIAI

Pokalbiai, apmąstymai ir sprendimai – visi jie suksis apie meilę. Laimei, suvoksite, kad šią savaitę jie padės judėti link teigiamų pokyčių.

Pašnekesiai su mylimu žmogumi dabar bus itin džiuginantys ir skatins poroje kurti romantinę nuotaiką. Visai gali būti, kad šiomis dienomis priimsite sprendimą dėl bendros ateities.

VĖŽYS

Pastaruoju metu asmeninis gyvenimas Vėžio ženklo atstovams galėjo atrodyti sustingęs ar įstrigęs, bet šią savaitę išgirsite gerų žinių.

Jau savaitgalį pajausite pokytį, taps lengviau siekti romantinių tikslų, pelnyti patinkančio asmens dėmesį ar smagiau leisti laiką su ilgamečiu partneriu.

Tiesa, žvaigždės perspėja būti lankstesniems. Netikėtas įvykis ar nutikimas, susijęs su meilės reikalais, privers antroje savaitės pusėje asmeniniam gyvenimui skirti daugiau dėmesio.

LIŪTAS

Šią savaitę galite šviesti ir spindėti! Jūsų ženkle įsitaisė aistringas ir energingas Marsas. Jis Liūtams suteiks daugiau drąsos, ryžto ir valios siekti asmeninių tikslų, taip pat – susijusių su meile.

Nenurimsite tol, kol negausite, ko norite. Atkaklumas šiomis dienomis bus jūsų raktas į sėkmę. Saulės užtemimas savaitės pradžioje jus irgi veiks palankiai. Be to savaitgalį į Liūto ženklą įsliuogs žavioji meilės deivė Venera. Džiaukitės, nes tai reiškia, kad šią savaitę esate tiesiog palaiminti meilėje.

MERGELĖ

Meilės reikaluose sieksite privatumo, norėsite visa uždengti paslapties skraiste. Su partneriu ieškant didesnio intymumo ir artumo, būtina atsitraukti nuo minios, draugų ir artimųjų glėbio bei pabūti dviese.

Šią savaitę tinka planuoti trumpą išvyką ar atostogas be vaikų, šunų, kačių ir kitų lydinčių asmenų. Nepagailėkite tam pinigų, kiekvienas centas bus vertas to, kad su partneriu atnaujintumėte ar sustiprintumėte savo ryšį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA