REKLAMA

Kokią dovaną mums įteikė saulės užtemimas?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gyvename neramiais laikais, o pasižiūrėję reportažus apie fanatikų žudomus taikius gyventojus, pajaučiame šios žinios sėjamą baimę. Tada kyla noras šaukti, kad dangus griūva ir artėja pasaulio pabaiga.

Tiesą sakant, toks ir yra šių išpuolių sumanytojų tikslas. Iš tikrųjų visi šie įvykiai turėtų mus mokyti tik labiau vienas kitą branginti, priimti ir palaikyti, ypač kai jie yra kitokie nei mes, atkeliavę iš kitos kultūrinės aplinkos.

Ką dar kiekvienas galime padaryti? Rūpintis asmenine emocine sveikata, kad baimės ir nesaugumas taip lengvai mūsų nepaveiktų, kad nepultume iškart atsiriboti, o atsivertume pasauliui ir kitiems žmonėms.

Taigi nors astrologai dažnai gąsdina saulės užtemimais, bet šis, vykęs pirmadienį, tikrai skirtas ne baimėms didinti, o pasinaudoti mums siūlomomis naujomis galimybėmis keistis, pirmiausia iš vidaus. Kai labiau pasitikėsime savimi, pasitikėsime ir kitais.

REKLAMA

Sužinokite, ką kiekvienam iš dvylikos ženklų suteiks šis saulės užtemimas, kurio poveikis jaučiamas kone savaitę iki ir po šio astroįvykio.

AVINAS

Eikite šokti. Pasičiupkite partnerį, draugą ir eikite šokti į susibūrimus, vykstančius miesto gatvėse ar specialiuose klubuose. Pasijudinkite, mėgaudamiesi muzikos ritmais, bendraukite, draugaukite su aplinkiniais, netgi flirtuokite, jeigu esate vieniši. Per šokį gauta teigiama energija jus pakraus ne tik tam kartui, bet įkvėps ją panaudoti ir kitose gyvenimo srityse.

TAURAS

Puoškitės! Atsidarykite papuošalų dėžutę (ar net visą skrynią) ir dabinkitės savu turtu dabar. Ko laukti? Vis manote, kad nėra pakankamai rimtos progos puoštis, bet kodėl kasdien savęs nepradžiuginus mėgstamais juvelyrikos, meno ar dizaino dirbiniais?

Kad neatrodytumėte kaip papūgos, tiesiog rinkitės derančių spalvų ar visiškai minimalistinius drabužius. Gyvenimas per trumpas, kad lauktumėte progų juo „oficialiai“ džiaugtis. Susikurkite sau bei kitiems šventę, nors ir kasdien!

DVYNIAI

Savo draugams, sielos bičiuliams išsiuntinėkite žinutes, laiškus ar atvirukus su prasminga sentencija, palinkėdami jiems gražios dienos ar tiesiog pasakydami, kaip juos mylite ir branginate. Tai pradžiugina, tai įkvepia ir padaro laimingus tuos, kurie jums yra svarbūs. Tai geriausias būdas ir patiems pasijausti laimingiems.

VĖŽYS

Spontaniškai, pamatę kažką jums patinkančio, nusipirkite naują aksesuarą ar drabužį, su kuriuo jaučiatės patogiai, jaukiai, gerai. Tai nebūtinai turi būti kažkas brangaus, išskirtinio, itin traukiančio aplinkinių akį, bet asmeniškai jums patrauklaus. Jausdamiesi gerai, aplink save irgi skleisite gerą nuotaiką.

LIŪTAS

Savo gyvenamąją erdvę papuoškite veidrodžiais. Jie ne tik optiškai ją padidins, bet ir pritrauks daugiau šviesos, nes veidrodžiai ją atspindės. O šviesa ir spindesys juk Liūtams patinka, kaip ir žiūrėti į save veidrodyje (ir nieko čia blogo).

Prisipildę šios šviesos, dar labiau atsiversite aplinkiniams ir dar dosniau su jais dalysitės savo mintimis, idėjomis ir viskuo, ką turite.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA