REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

2017 metų rugsėjis žada būti permainingas ir finansiniu, ir dvasiniu atžvilgiu. Beveik visi Zodiako ženklai trokš pokyčių ir naujovių. Troškimų įgyvendinimo siekis bus toks stiprus, kad dauguma pamirš kontroliuoti emocijas. Rudens pradžioje visiems patartina būti labai apdairiems ir dėmesingiems net smulkmenoms. Artimieji išsakys nemalonios kritikos, bet neverta įsižeisti, nes ji bus teisinga.

Rugsėjo mėnesį reikėtų vengti spręsti teisinių klausimų ir kreiptis į aukštesnes instancijas. Jeigu įmanoma, tokius dalykus atidėkite spaliui, nes vargu ar pavyktų susitarti su biurokratais. Nesumanykite imti ar duoti kyšio, nes toks veiksmas gali baigtis tragiškai.

Daugiau dėmesio skirkite sveikatai palaikyti ir teigiamai energijai kaupti. Kasdieniai rūpesčiai daug kam kels nuobodulį, tačiau nuo jų nepavyks išsisukti ir geriau nė nebandyti to daryti.

Rugsėjo mėnesį bus puiki proga padidinti energingumą ir gerinti santykius su artimaisiais. Dauguma svajonių išsipildys. Šį mėnesį tikrai nesiseks mėgstantiems dalyti tuščius pažadus ir linkusiems netęsėti žodžio.

REKLAMA

Mažai judantiems žmonėms patartina pradėti sportuoti ir gerinti fizinę formą. Linkusiems į depresiją būtų naudinga užsiimti kūryba, menais ar rankdarbiais. Ekstremalių pojūčių mėgėjai trokš kopti į kalnus ar nerti į vandenynų gelmes. Visos svajonės – įgyvendinamos, tik reikia veikti.

AVINAS

2017 metų rugsėjį Avinas bus ypač nekantrus, ryžtingas ir pasitikintis savimi. Jis stengsis pralenkti visus, kartais net save patį. Avinui patartina būti apdairesniam ir atsargesniam. Jo veikla gali atimti daug laiko, bet neatnešti pageidaujamo rezultato.

Palankiausios rugsėjo dienos Avinui: 6, 7, 12, 18, 25, 30.

Nepalankios rugsėjo dienos Avinui: 2, 11, 12, 17, 19, 23.

Karjera ir finansai

Profesinėje veikloje Avino reikalai rugsėjį klostysis gerai. Savo nepasitenkinimą jis nukreips į bendradarbius, kurie dirba puse pajėgumo arba visai be entuziazmo. Finansinė Avino padėtis rudens pradžioje bus stabili, galimos netikėtos papildomos pajamos.  Nuo rugsėjo vidurio jis galės išlošti loterijoje, tačiau sumos nebus didelės.

Asmeninis gyvenimas

2017 metų rugsėjo mėnesį  Avinui labai trūks dėmesio ir supratimo. Jis bus linkęs lengvai įsižeisti, reiklus antrajai pusei ir nervingas. Jam reikėtų būti tolerantiškesniam ir atlaidesniam artimiesiems. Juk atmosferą savoje aplinkoje jis pats ir lems. Avinas kitiems diktuos savo skonį ir įteigs savo idėjas. Lemiamus gyvenimo sprendimus jam geriausia priimti nuo rugsėjo 3 iki 19 dienos.

Sveikata

Avino savijauta rugsėjo mėnesį daug priklausys nuo jo užimtumo darbe. Svarbu bus nepersidirbti, skirti pakankamai laiko poilsiui, gerai išsimiegoti ir neužsiimti savigyda. Susirgus, geriau iškart kreiptis į gydytoją.

TAURAS

2017 metų rugsėjį Tauras bus apgaubtas dėmesio ir meilės. Aplinkiniai žvelgs į jį geranoriškai, o jis pats jausis kaip niekad žavingas ir patrauklus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA