REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas

REKLAMA

Palankiausios rugsėjo dienos Taurui: 8, 10, 12, 15, 18, 22.

Nepalankios rugsėjo dienos Taurui: 2, 4, 19, 21, 27, 29.

Karjera ir finansai

Rugsėjį profesinėje veikloje Taurui seksis. Vadovai įvertins jo pasirengimą vykdyti visus nurodymus, o bendradarbiai vertins už draugiškumą ir patikimumą. Taurui bus skiriami darbai, reikalaujantys atsakomybės. Jam tik reikia negaišuoti ir nevilkinti, tada rezultatai jį džiugins. Iki rugsėjo vidurio Taurui gali kilti lengvų finansinių sunkumų, kurie gali būti susiję su sąskaitų apmokėjimu ar kreditų padengimu.

Asmeninis gyvenimas

REKLAMA

Tauro asmeniniam gyvenimui rugsėjo mėnesį bus galima pritaikyti devizą „svajonės pildosi“. Nauji susitikimai ir pažintys arba jau susiklosčiusių santykių perėjimas į aukštesnę kokybę – visus šiuos malonius įvykius lems sustiprėjusi Veneros įtaka.

Sveikata

Jeigu Tauras rugsėjo mėnesį susidurs su sveikatos problemomis, jam patartina iškart kreiptis konsultacijos į kelis specialistus, nes vieno gydytojo klaida gali padaryti nepataisomos žalos. Mėnesio pradžioje pagerės apetitas. Saldumynai padės Taurui vaduotis nuo streso.

DVYNIAI

2017 metų rugsėjį Dvyniams patartina sutelkti jėgas ir nešvaistyti energijos niekniekiams. Jiems teks spręsti užsisenėjusias problemas ir patiems prisiimti atsakomybę. Jeigu nesistengs savo rūpesčių suversti kitiems, sulauks gerų rezultatų.

Palankiausios rugsėjo dienos Dvyniams: 6, 10, 12, 15, 20, 25.

Nepalankios rugsėjo dienos Dvyniams: 2, 9, 17, 19, 24, 29.

Karjera ir finansai

Profesinėje veikloje rugsėjį bus ramu ir viskas tekės sena vaga. Jokių „pakilimų“ ar „kritimų“ nenumatoma. Dvyniams patartina susikoncentruoti į jau pradėtus projektus, pasisemti kantrybės ir užbaigti darbus iki galo. Svarbu nesiblaškyti nuo vieno uždavinio prie kito, o dirbti nuosekliai. Finansinėje srityje pokyčių nebus, jokių premijų ar papildomų pajamų rudens pradžioje Dvyniams neverta tikėtis.

Asmeninis gyvenimas

2017 metų rugsėjis bus sėkmingas mėnuo vienišiems Dvyniams. Jų laukia naujos pažintys ir susitikimai. Meilės reikaluose žvaigždės bus ypač palankios moterims. Susituokę Dvyniai gali pajusti susierzinimą ir nuovargį. Dėl savo nepasitenkinimo bus linkę kaltinti partnerį.

Neverta pasiduoti tokioms nuotaikoms, tai bus tik trumpalaikis silpnumas. Reikėtų nusiraminti ir pasidžiaugti, kad jie nėra vieniši, kad šalia turi artimą žmogų, kuris pasirengęs padėti viskuo, kuo tik gali. Svarbius sprendimus, susijusius su asmeniniu gyvenimu, Dvyniams geriausia priimti pirmomis mėnesio dienomis.

Sveikata

Rugsėjo mėnesį Dvyniams patartina imtis priemonių imuninei sistemai stiprinti. Maitintis geriau bus dažnai, bet po mažai. Aktyvus poilsis ir judėjimas gryname ore  Dvyniams bus ypač naudingas rudens pradžioje. Vertėtų palepinti save masažais ir SPA procedūromis.

VĖŽYS

2017 metų rugsėjis bus sudėtingas mėnuo Vėžiui. Jo nuotaika dažnai keisis. Vėžys blaškysis nuo vieno kraštutinumo prie kito. Mėnesio pabaigoje galimas emocinis nuosmukis. Vėžys pasijus pavargęs nuo įtampos ir nuolatinio saugojimosi, kad kas nors neužgautų jo skaudamų vietų. Jeigu jis bus nusiteikęs gyvenimo permainoms, tai sulauks įdomių pasiūlymų ir nepražiopsos palankių galimybių, kurias jam pateiks likimas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA