REKLAMA

Rytų Zodiako prognozė rugsėjui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pirmąjį rudens mėnesį iš mūsų bus pareikalauta ambicingumo ir darbštumo. Jeigu dar sugebėsime atrasti laiko meilei, galėsime save laikyti išskirtiniais, patekusiais į prabangos zoną.

Dabar visi sieksime rodyti gražiąją savo pusę, o ne tokią „išeiginę“ – slėpti. Vis dėlto net šiame rugsėjo parade vienišiams bus palanku ieškoti rimto partnerio, antrosios pusės visam gyvenimui.

Taigi šį mėnesį, kurį valdo dvigubas Gaidys – metų ir mėnesio valdovas, tinka puikuotis geriausiomis savybėmis ir gebėjimais, jei norime ko svaraus pasiekti ar laimėti mums kieno nors širdį.

ŽIURKĖ

REKLAMA

Sužibėti detalėmis

Rugsėjį bus tikras darbymetis, taigi atidumo detalėms ir aštraus žvilgsnio bei disciplinos prireiks, jei norėsite džiaugtis sėkme. Svarbiausia – nepaskęsti chaose, bėgime, o susikaupti ir sutelkti dėmesį į esmę bei tai, kas vyksta čia ir dabar.

Jeigu ieškote gyvenimo partnerio, nesikuklinkite, nesislėpkite, nes konkurentai nesnaudžia. Būkite dėmesingi jums patinkančiam (ar jau mylimam asmeniui), jausmus atskleiskite mažais, jautriais gestais, elkitės pagal taisykles, mandagiai ir taip pelnysite sau „gerosios karmos“ taškų meilės reikaluose.

JAUTIS

Aiškumas prieš užsispyrimą

Disciplina Jaučių negąsdina, bet juos labai erzina kitų noras juos kontroliuoti ir daryti spaudimą, kabinėjantis prie smulkmenų, neva dėl galutinio tobulo tikslo.

Taip iš jų nieko nepeši, tik sužinosi, kaip Jaučiai geba užsispirti. Vis dėlto geriau nedemonstruoti užsispyrimo, o konkrečiai ir aiškiai išdėstyti, kas ar kieno elgesys jums nepatinka.

Rugsėjį galite tikėtis įdomių pasiūlymų užsidirbti. Prieš sutikdami, pasitikrinkite, ar po viliojančiu paviršiumi neslypi kokia apgaulė ar… šnipštas.

TIGRAS

„Galinga mašina“

Su metų ir mėnesio valdovu Gaidžiu Tigrai turi daug bendro, bet svarbiausias dalykas – jie abu žino ko nori ir yra pasirengę to siekti. Turėdami tiek ryžto ir energijos, dabar šio ženklo atstovai veikia tarsi kokia galinga mašina ir tikrai gali kalnus nuversti.

Darbe rugsėjo mėnesį šis principas veiks, o meilės reikaluose ir asmeniniame gyvenime reikėtų nuimti „gazus“. Taip ar taip aplinkiniams atrodote įspūdingi, pernelyg puikuodamiesi, galite sulaukti priešingo rezultato.

KIŠKIS

Tarkite „ne“ kuklumui

Paprastai šio ženklo atstovai mieliau lieka užkulisiuose, nesiveržia į sceną ir pirmas eiles, bet rugsėjį vertėtų labiau pasistengti – save ir savo gebėjimus pristatyti tinkamoje šviesoje, tiesiog garsiau pareikšti apie savo ketinimus ar nudirbtus darbus.

Žinoma, galite sakyti: kas supranta, kokie esate, ir taip jus vertina. Kai kuriais atvejais tai veikia, bet reikia ir patiems šiek tiek pasistengti tinkamai prisistatyti.

DRAKONAS

Besąlygiška meilė

Stipri metų ir mėnesio valdovo Gaidžio energija rugsėjį Drakonams turės dvejopą poveikį. Dabar tikrai tinka demonstruoti drakonišką savarankiškumą ir gebėjimą pristatyti save bei savo talentus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA