REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 04-10 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Kai jūsų ženklo valdovas Marsas savaitės pradžioje įeis į Mergelės zodiaką, galite būti tikri: visi jūsų žemiški, fiziniai poreikiai bus patenkinti, ir su malonumu. Kas imtų skųstis mylimuoju ar meilužiu, kuris geba suteikti tai, ko jums reikia?

Jūs tikrai neketinate dėl to ginčytis. Be to metas dabar skirtas ne kivirčytis, o sutarti. Pirmomis savaitės dienomis komunikacijos planeta Merkurijus ims tiesiai judėti jums draugiškame ženkle. Liūtas skatins atsiverti ir bendrauti iš širdies. Net didžiausi užsispyrėliai bus pasirengę rimtiems sprendimams meilės reikaluose.

Ir tai dar ne viskas, gerų žinių portalas neužsidaro, o skelbia, kad rugsėjo 6-ąją prasidėsianti mėnulio pilnatis Žuvyse skatins veikliuosius Avinukus pasvajoti. Pavyzdžiui, apie draugą, mylimą žmogų, kuris jiems būtų tarsi sielos dvynys. Kas svajoja, tas randa.

REKLAMA

TAURAS

Šią savaitę atsigaus jūsų seksualumas. Tiek patys jausitės patrauklūs, tiek aplinkiniai, jums negailėdami malonaus ir džiuginančio dėmesio, tai patvirtins.

Turintieji porą pastaruoju metu galėjo pernelyg būti panirę į darbus, buitinius rūpesčius ir neskyrė pakankamai dėmesio intymiam ryšiui puoselėti. Laimei, atėjo pokyčių metas. Ne tik sekso jūsų gyvenime bus daugiau, bet ir malonumų bei pasitenkinimo.

DVYNIAI

Įsipareigoję Dvyniai pastaruoju metu su partneriu galėjo vienas kitą įvaryti į beprotybę, nes kiekvienas savaip suprasdavo partnerio žodžius, poroje tikriausiai netrūko keistų situacijų ir nesusipratimų.

Šią savaitę bendravimo chaosas baigsis ir nustosite abejoti, ar su partneriu tinkate (vis dar) vienas kitam ir atitinkate vienas kito lūkesčius, nebesvarstysite, ar judu jungiantis ryšys yra stiprus ir tikras. Savaitei prasidėjus viskas taps aišku, akivaizdu. Gal ir ne visi atradimai džiugins, bet tikrai palengvės, kai žinosite, kur ir su kuo esate.

VĖŽYS

Praktiškas susitarimas dėl darbų, butinių rūpesčių pasiskirstymo šeimoje, įsisenėjusios problemos sprendimas… Bet koks nedidelis, bet svarbus ir ilgai nervus ar santarvę santykiuose ėdęs dalykas šią savaitę bus išrištas. Šitas pokytis bus tikrai toli nuo romantikos, užtat kokiomis akimis vėl žvelgsite į partnerį, kaip teigiamai jis paveiks jūsų santykius!

LIŪTAS

Savaitės pradžioje komunikacijos planeta Merkurijus ims vėl judėti tiesiai jūsų ženkle. Galvoje tarsi prasisklaidys rūkas, mąstysite ir matysite viską daug aiškiau.

Patys būsite kantresni, atidžiau klausysite ir partneris tą darys dėmesingai. Visiškai kitoks bendravimas, ar ne? Tai ne tik padės susikalbėti, bet ir sustiprins meilės ryšį.

Šiuo metu žinios, susijusios su pinigais, irgi gali abiem pataisyti nuotaiką. Galbūt sulauksite premijos, laimėjimo, o gal bendromis jėgomis pavyks įveikti finansinius sunkumus, atiduoti skolą.

MERGELĖ

Seksualinio potraukio, aistros ir veiksmo planeta Marsas šios savaitės pradžioje įeis į jūsų ženklą. Čia jis išbus iki spalio 22 dienos.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA