REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 04-10 d.)

REKLAMA

Nenustebkite, jeigu šiuo metu ne tik kūnas reikalaus dėmesio ir poreikių tenkinimo, bet ir mintys nuolatos suksis apie seksą, intymų gyvenimą ir kaip galima būtų jį pagerinti.

O jei ką užsibrėžiate, būtinai pasieksite. Toks jūsų ryžtas patiks gyvenimo partneriui ar naujam mylimam žmogui – galite tuo nė neabejoti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje galite pasijausti praradę žavesį ir patrauklumą. Sulaukiate mažiau dėmesio ar tiesiog jaučiatės patys pervargę ir išsekę? Vietoj to, kad nerimautumėte, verčiau pasiimkite atostogų ar bent jau vakarais suplanuokite nuveikti ką smagaus ir įdomaus.

Geriausia, jei pavyktų to imtis su partneriu, jums abiem ir jūsų santykiams tai bus tik į naudą. Be to įsitikinsite, kad geras seksas (ir kai jo yra pakankamai), tikrai padeda atsipalaiduoti ir visiškai kitaip pasižiūrėti į savo gyvenimą.

REKLAMA

SKORPIONAS

Šią savaitę vyksianti mėnulio pilnatis stipriai paveiks Skorpionų astrologinio būsto Romantikos sektorių. Ar dar reikia sakyti, kad šiomis dienomis būsite netgi labai patenkinti gyvenimu, kai su partneriu vienas kitą apsupsite meile, dėmesiu?

Dar geriau, jei abu jus jungia ne tik fizinis ar dvasinis ryšys. Toks visapusiškas bendravimas teiks daug džiaugsmo ir pasitenkinimo Skorpionams. Taigi belieka pasirūpinti, kad darbai ir visokie rūpesčiai netrukdytų jums pabūti kartu. Nešvaistykite laiko niekniekiams ar rutinai, ji niekur nepabėgs!

ŠAULYS

Jeigu pastaruoju metu su partneriu patyrėte sunkių pokalbių ar netgi skaudžių ginčų, dabar tikrai atsidusite iš palengvėjimo. Žvaigždės sako, kad nesusipratimų ir chaotiško bendravimo laikas baigėsi.

Komunikacijos planeta nuo rugpjūčio vidurio judėjo atgal Šaulių astrologinio būsto Santykių sektoriumi, o dabar atbulinę eigą perjungė visu greičiu į priekį. Šią savaitę jums taps aišku, ar nesusipratimų grandinė poroje kilo dėl menkniekų ar vis dėlto ji slepia gilesnes santykių problemas. Kai išsiaiškinsite, tada ir elgtis galėsite atitinkamai.

OŽIARAGIS

Netgi santūrieji ir uždarieji Ožiaragiai šią savaitę gali nuspręsti atsiverti partneriui, su juo pasidalyti intymiausiomis problemomis ar svajonėmis. Artimas žmogus atidžiai klausys, nekritikuos ir nevertins jūsų rūpesčių ar tikslų.

Jis jus drąsins ar sutiks kartu siekti planų įgyvendinimo, nebijos leistis į nepažintą sritį ar kartu ko naujo mokytis. Iš tiesų šią savaitę jūsų bendravimas ir pokalbiai gali būti nerealūs, netgi stebuklingi, jie jus nuneš į visiškai naują, nepažintą pasaulį.

VANDENIS

Įvykiai padangėje pažadins erotiškąją Vandenių esybės pusę ir kvies patyrinėti savo galimybes intymiame gyvenime. Turintiems porą, tereikės apie tai pasikalbėti su partneriu ir kartu leistis į malonią pažintinę kelionę (gal užsirašyti į tantrinio sekso seminarą?).

Vienišiai galbūt nutars, kad atėjo laikas su nauju draugu ar sekso partneriu pasišnekėti apie seksualines fantazijas ir jų šansus būti įgyvendintoms. Šiuo metu jausitės laisvi nuo bet kokių tabu ir drąsūs, nes norėsite daug ką išbandyti. Jeigu partneris sutiks leistis į eksperimentus, santykiuose atidarysite langą į naują potyrių pasaulį.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA