REKLAMA

Svajones pildanti pilnatis

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Mėnulio pilnatis Žuvyse atveria mūsų sielas, skatina išlaisvinti užslėptus senus talentus bei troškimus, kurti naujus ir daugiau svajoti.

Mėnulio sąsajos su svajomis ir spanais mums žinomos nuo seno. Sėdint priešais milžinišką diską danguje, pasineriant į sidabrinę, švelnią ir paslaptingą jo šviesą, sunku įsivaizduoti, kad mąstytume apie blynus, kuriuos kepsime iš ryto, neskalbtus rūbus ar apverstus namus…

Šis dangaus kūnas jau pats savaime, pakibęs virš mūsų, priverčia galvą, mintis ir jausmus kelti į viršų. Mėnulis šį siekį dar sustiprins šio trečiadienio, rugsėjo 6 dienos, rytą stosianti pilnatis svajoklių ženkle.

Toks svajingas mėnuo bus itin emocionalus, bet ne paviršutiniškas. Jis skatins žvelgti į gilesnius jausmus, intuciją ir nuojautas, kurias labai gerai atskleis mūsų sapnai. Jie taip pat padės mums atpažinti, apie kokias vidines problemas, užmestas mūsų svajones, skurdinančias sielą ir trukdančias mūsų laimei, signalizuoja pasikartojančios problemos, ligos ar rūpesčiai.

REKLAMA

Leiskime sau sapnuoti, taip pat prisiminkime, kaip laisvai ir natūraliai svajodavome vaikystėje. Dabar tinkamas laikas šį nuostabų įgūdį (ir įrankį) atgaivinti bei susigrąžinti į kasdienį gyvenimą.

AVINAS

Turėjote sunkiai kautis, todėl dabar jaučiatės išsekę. Bandėte bėgti nuo pavojingo persekiotojo, bet negalėjote pajudėti iš vietos. Visi tokie sapnai, kuriuose yra prievartos, pavojaus, kovos scenų, gali varginti dėl stiprios Marso įtakos. Gerai, kad dabar ji susilpnės.

Jeigu šiuo metu jaučiatės perdegę, išvargę, galite stipriau reaguoti į situacijas, kuriose verda pykčiai, aiškinimaisi, kur elgiamasi neteisingai, vyksta kova be taisyklių.

Jūsų sapnai parodo, kad siela nebenori daugiau kovoti, ji prašo jūsų mokytis gyventi taikiai, stengtis sugyventi su aplinkiniais, stengtis įsiklausyti, suprasti, o ne iškart prieštarauti. Tai bus jūsų kelias į laimę ir sėkmę.

TAURAS

Mėnulio pilnatis bus palanki ir labai vaisinga Taurams, nes atneš didelę laimę. Tačiau pastaruoju metu jus galėjo persekioti ne itin laimingais atrodantys sapnai, kad jūsų nepakviečia į svarbią šventę ar į jūsiškę svečiai taip ir nesusirenka…

Tokie sapnai apie nusivylimą draugais, draugyste, tuštumos jausmą praneša jums apie emocines problemas, neišpildytą siekį būti apsuptiems draugų bei artimųjų meilės bei rūpesčio.

Tai gali būti Veneros darbas. Tauro ženklo valdovė kėlė jums įtampą, dėl kurios galėjo apimti jausmas, kad nesate nuoširdžiai mylimi. Tokiais spanais, jausmais ir nuojautomis siela bando jums pasakyti, kad labiau rūpintumėtės draugais ir santykiais. Tai yra jūsų kelias į laimę.

DVYNIAI

Mėnulis ir Marsas darys jums spaudimą, persekios jus varginančiais sapnais. Galbūt vaikščiosite pasimetę svetimame mieste, galiausiai paaiškės, kad klaidžiojote visiškai nuogi ir neturite kuo prisidengti.

Šie sapnai atskleidžia savivertės ir pasitikėjimo savimi trūkumą. Taip pasąmonė siunčia žinią, kad galbūt gėdijatės savo silpnybių, kad kažko nemokate ir baiminatės dėl to, jog tai bus atskleista viešai. Iš tiesų jūsų siela tenori, kad neabejotumėte savimi ir savo stiprybėmis, taip pat priimtumėte savo trūkumus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA