REKLAMA

Svajones pildanti pilnatis

REKLAMA

VĖŽYS

Ši pilnatis jus veiks stipriai ir palankiai. Ji siųs lengvus, tarsi perregimus sapnus, kurie padės į gyvenimą įlieti aiškumo. Galite sapnuoti gražius vaizdus – tarsi pasakoje sklęsite virš jūrų, pievų, kalnų, jausitės laisvi ir laimingi.

Šie, atrodytų, vaizdingi ir „gerietiški“ sapnai praneša apie sielos ilgesį patirti daugiau gražių ir gerų dalykų, norą sulaukti daugiau aplinkinių dėmesio ir rūpesčio, būti mažiau priklausomiems nuo partnerio, artimųjų ar draugų. Siela taip ragina jus vaduotis iš aukos vaidmens ir patiems prisiimti atsakomybę už savo laimę.

LIŪTAS

Marsas paliko jūsų ženklą, tačiau Venera ir Merkurijus bus Liūtų pusėje. Sapnuodami, kad krentate ir krentate ir nėra dugno, į kurį atsispirti, arba turite sakyti kalbą, visi laukia, o nesugebate ištarti nė žodžio…

REKLAMA

Taip siela per sapnus praneša apie realybėje pažeistą savigarbos, pasitikėjimo jausmą, atskleidžia stabilumo, dėmesingumo ir savivertės trūkumą ar jo nepakankamumą. Tačiau Liūtų tai neturėtų gniuždyti, o kaip tik raginti paversti juos stiprinančia patirtimi.

Siela nori, kad priimtumėte klaidas, siplnybes kaip vieną iš savo esybės dalių. Dėl to Liūtams karūna nenukris, o jausis žymiai saugesni. Iš bet kokių situacijų tai jiems padės kilti tarsi feniksams iš pelenų.

MERGELĖ

Marsas dabar svečiuojasi Mergelės ženkle ir žadina jo atstovų ambicijas, leidžia jaustis energingiems ir kupiniems jėgų.

Užtat pilnatis žada jums sapnų, kuriuose ruošiatės sakyti kalbą ar jums teks pasirodyti priešais minią žmonių, o staiga pastebėsite, kad drabužis suteptas, praplyšęs ir taip, kad negalėsite to paslėpti…

Jus gali apimti stiprus gėdos jausmas, netgi panika. Taip per sapnus siela bando jus perspėti dėl tvarkos, tobulybės siekio visur ir visada. Mokydamiesi į kai kuriuos dalykus, detales nekreipti dėmesio (pavyzdžiui, gerą kalbą galite pasakyti, net jeigu neatrodysite nepriekaištingai), atrasite savo kelią į sėkmę.

SVARSTYKLĖS

Venera ir Merkurijus įsitaisė palankioje padėtyje, o sėkmės, laimės bei gerovės valdovas Jupiteris apskritai yra jūsų ženkle. Štai kodėl nesunkiai apžavite žmones ar apsukate juos apie mažąjį pirštelį (čia jau nuo viskas priklauso, kokie jūsų tikslai ir bendravimo metodai).

Nors realiame gyvenime jums seksis kuo puikiausiai, sapnai gali jus erzinti, nes sapnuosite apie problemas su draugais, kolegomis, partneriu arba atsidursite situacijose, kuriose jausitės bejėgiai, susigėdę.

Per šiuos sapnus jūsų siela mėgina jums pasakyti: visiškai nesvarbu, kiek stiprybių ir kiek spilnybių turite, kur jums sekasi, o kur ne, nuostabiai atrodote ar visiškai apgailėtinai… Tik kai patys save priimsime, su savimi susitaikysite, savimi pasitikėsite, ir kiti priims bei tikės.

SKORPIONAS

Klajojate ištuštėjusiame mieste, tarsi kokiame vaiduokliškame pasaulyje, nė gyvos dvasios nesutenkinate, staiga paslystate ir krentate į bedugnę… Tokie ir panašūs sapnai gali pranešti apie realybėje tykančius pavojus.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA