REKLAMA

Svajones pildanti pilnatis

REKLAMA

Tiesa, mažesnė tikimybė nukentėti fiziškai, labiau socialiai. Galite patekti į nemalonų įvykį, kai prarasite pusiausvyrą, išsitaškysite blogomis emocijomis arba neteisingai įvertinsite asmeniniame gyvenime susiklosčiusią situaciją ir iškelsite pavydo priepuolį, neteisingai apkaltinsite partnerį.

Marsas šiuo metu suteiks jums jėgų kalbėti drąsiai, atvirai ir priimti tiesą, net jei ji jums būtų labai nemaloni. Vaistai dažniausiai būna kartūs ir neskanūs. Ieškokite konfliktų sprendimų tiek namuose, tiek darbe, nieko nepalikite savieigai. Tai bus jūsų kelias į sėkmę ir laimę.

ŠAULYS

Nors Marsas paliko jūsų ženklą, bet vis dar sklendžia jo jėga ir energija, todėl ir jaučiatės stiprūs bei optimistiškai nusiteikę. Be to, Merkurijus ir Venera yra įsitaisę palankioje Šauliams padėtyje.

Vis dėlto Mėnulio pilnatis gali paglostyti jus prieš plauką, per sapnus išjudinti jūsų baimes ir nesaugumo jausmą. Galite sapnuoti vėl atsidūrę mokykloje ir plušantys prie užduoties net sukaitę, bet niekaip nesugebate jos atlikti. Šalia stovi mokytojas, kuris ruošiasi jus vertinti, o dar „klasiokai“ pašaipomis didina stresą…

REKLAMA

Taip per sapnus jūsų siela kalba apie sudėtingas socialines situacijas realybėje. Jums tikrai nereikės grįžti į mokyklą, laikyti jokių egzaminų, nes, pasitikėdami savimi, leisdami sau klysti ir ieškoti pagalbos, viską išspręsite.

OŽIARAGIS

Palankiai Ožiaragio ženklui įsitaisęs Marsas išsklaidys įtampą, kurią pastaruoju metu „nešiojotės ant pečių“. O palanki Mėnulio pilnatis siųs jums skaidrius, lengvus sapnus, kai atsidursite pasakiškose šalyse su nuostabiausiais, tarsi iš kelionių katalogo kraštovaizdžiais. Galite sapnuoti, kaip maudotės maloniai kūną glostančiuose vandenyse, neriate gilyn ir jaučiatės saugūs.

Per tokius sapnus, kur vanduo simbolizuoja ne tik pasąmonę, bet ir sielą, ši nori jums parodyti, kaip gerai galite jaustis, būti atsipalaidavę ir laimingi, jeigu neleidžiate įsipareigojimams, užduotims užspausti jūsų, įvaryti į kampą ir apsunkinti kasdienį gyvenimą. Galite gyventi kitaip, be milžiniško aplinkos spaudimo, be didelių reikalavimų sau, tik turite išdrįsti.

VANDENIS

Jeigu šiuo metu jaučiatės išvargę, išsekę, išsisėmę arba perdegę, sapnuose tai gali atsispindėti per skraidymą. Skrisdami, jūs tarsi nuo visų ir visko išsivaduojate, paliekate tai toli toli. Jeigu jus kas persekioja, jaučiate grėsmę, tai reiškia, kad esate nepatenkinti savimi, darbu ar aplinka.

Taip per sapnus pasąmonė į paviršių, šviesą kilsteli tai, ką bandėte net nuo savęs pačių nuslėpti, ką laidojote giliai savyje ir nenorėjote pažvelgti iš arti, nes tada reikės kažko imtis. Per sapnus jūsų siela ir šaukia jums to imtis, daugiau nebebijoti, neatidėlioti. Jums viskas pavyks, tik nustokite bėgti nuo savęs.

ŽUVYS

Stebuklingoji Mėnulio pilnatis vyksta jūsų ženkle. Ji dovanoja Žuvims skaidrius, lengvus sapnus. Pasistenkite tik atsikėlę juos užrašyti, nes per juos pasąmonė ir siela parodys, kas suteikia jums laimės, kada jaučiatės absoliučiai laimingi.

REKLAMA