REKLAMA

Rugsėjo meilės horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Širdies arba romantinius reikalus ne visada suvoksi protu. Tai ir žavi, ir kelia nusivylimą. Jeigu kurį laiką mindžikavome vietoje negalėdami apsispręsti, rugsėjį turėsime drąsos pažiūrėti į situaciją tokią, kokia ji yra, suvokti ją ir pamatyti galimus padarinius.

Mėnesio pradžioje komunikaciją valdantis Merkurijus, nuo rugpjūčio vidurio buvęs retrogradiniame judėjime ir kėlęs sumaištį bei nesusipratimus, ims judėti tiesiai. Vienišiai galės drąsiai ieškoti naujų kelių susipažinti ir sutikti galimą partnerį. Turinčiųjų porą užduotis – mylėti lengviau, atsiverti partneriui.

Meilės planeta rugsėjo 19 dieną įeis į Mergelės ženklą ir ten prabus iki spalio vidurio. Santykiuose taps svarbios detalės, smulkmenos, imsime ieškoti būdų, kaip sutaisyti, ką sugadinome ar kurti kažką naujo ir geresnio.

Dabar visi noriai stengsimės dėl meilės ir santykių, nesibaiminsime didelių iššūkių ar pastangų. Visata rugsėjį ragina mus nevilkinti reikalų, nevėluoti, stengtis viską atlikti laiku.

REKLAMA

AVINAS

Rugsėjo mėnesį galite būti šokiruoti, suvokę savo galimybes meilėje. Jos bus susijusios su rugpjūčio pabaigoje vykusio saulės užtemimo atgarsiais ir jus valdančia Marso planeta. Kai kurie pradės naują romaną, kuris užgimė dar praėjusio mėnesio pabaigoje.

Turintieji porą irgi patirs naują jaudinantį posūkį meilės santykiuose. Rugsėjo pabaigoje, apie 27 dieną, Jupiteris ir Uranas jus abu tiesiog įelektrins. Šis mėnuo jums žada stebuklų arba visiškai naują galingą posūkį meilės gyvenime. Būkite tam pasirengę.

TAURAS

Pirmasis rudens mėnuo tikrai bus mielas ir malonus, puikiai subalansuotas meilei. Negalėsite juo atsidžiaugti. Jau mėnesio pradžioje, rugsėjo 5-ąją, Marsas įeis į Taurų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių ir čia svečiuosis iki spalio 22 dienos. Kūniški malonumai atsidurs pirmoje vietoje, tačiau nesijaudinkite, romantikai irgi ateis laikas.

Rugsėjo 19 dieną jūsų ženklą valdanti Venera, kaip ir Marsas kiek ankstėliau, įeis į Tikros meilės sektorių. Meilės planeta padės jums atverti širdį tam, kuris yra to vertas. Tie, kurie neseniai pradėjo susitikinėti, gali įsimylėti savo seksualinį partnerį ar naują draugą.

Rugsėjo 20-ąją stosianti mėnulio jaunatis irgi palies tą pačią Taurų sritį. Taigi reikalas kaip ir aiškus, ar ne? Turintieji ilgalaikį partnerį išgyvens labai aktyvų, vaisingą santykių periodą. Jeigu ketinate susilaukti kūdikio, tam dabar laikas itin palankus.

DVYNIAI

Meilės gyvenimas rugsėjį bus kaip linksmieji kalneliai. Tik jaudintis dėl to neverta, nes mėgausitės visomis akimirkomis, leisiančiomis patirti nuotykį. Rugsėjo 15 dieną su partneriu palepinsite vienas kitą nepadoriai brangiomis dovanomis arba priblokšite kvapą gniaužiančiais gestais. Gal tądien kai kurie Dvyniai prisipažins ar prisieks amžiną meilę.

Tam tikras nuotaikos kritimas galimas mėnesio pabaigoje, apie rugsėjo 27 dieną, kai nepalankioje padėtyje atsidurs Jupiteris ir Saturnas. Imsite žaisti gana pavojingą žaidimą: tai mane myli, tai nebe… Kai kuriems kortas gali maišyti draugas ar draugė, pasalingomis pastabomis sėjantis nesantaiką jūsų poroje. Verčiau nuo tokių laikytis atokiau.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA