REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitė prasidės tarsi iš pasakų knygos, kai stebuklingi dalykai, mistiški susitikimai tiesiog ima ir nutinka. Pirmadienį bus nemažai judėjimo, būsite taip užsivedę, kad nė nepastebėsite, kokiu tempu lekiate.

Savaitės vidurys bus ne mažiau svajingas ir linksmas, tik nenustokite judėti ar sportuoti. Tai palaikys gerą savijautą ir nuotaiką, nors tam tikros smulkmenos kėsinsis ją sugadinti. Savaitei artėjant prie pabaigos jausitės žavūs ir laimingi. Skirkite laiko miegui, tai irgi labai prisideda prie jūsų laimės bei gerovės.

Laiminga savaitės spalva. Žali atspalviai stiprins ir teiks energijos.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 14, 22, 30, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriam svetimas pavydas ir panieka.

TAURAS

Savaitės pradžioje du draugai gali prašyti spręsti jų ginčą, bet jums geriau būtų vengti tokio tarpininkavimo – liksite kalčiausi.

Savaitės vidurys atitaisys pirmosios jos dalies keistenybes: jus sups daug grožio ir geros nuotaikos. Penktadienį ir šeštadienį netrūks jaudinančių nutikimų ar susitikimų, o sekmadienis bus emociškai itin turtingas, bet ramus ir jaukus.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės prislopintų spalvų drabužiais, kurie signalizuoja susilaikymą, ramybę, taip apgausite savo priešininkus.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 12, 17, 22, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nuo jūsų nieko neslepia.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje rasite tinkamų žodžių, o aplinkiniai į juos reaguos palankiai. Deja, bendravimas su artimiausiais žmonėmis gali strigti, gal net kilti ginčas.

Savaitės viduryje būsite itin užsiėmę korespondencija: atrašinėsite laiškus, kalbėsite telefonu ir susitiksite akis į akį. Likusią savaitės dalį visą dėmesį norėsite sutelkti tik į vieną jums svarbų asmenį ir nieką daugiau. Sekmadienį turėsite galimybę įžengti į visiškai naują teritoriją.

Laiminga savaitės spalva. Turkio tonai suteiks spontaniškumo ir įkvėps nuotykiams.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 16, 21, 28, 34, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra su jumis ir už jus.

VĖŽYS

Pirmadienį norėsite visko daug, didelio, svarbaus… Žodžiu, mastelis bus tikrai nemažas. Vėliau jį greičiausiai mažinsite, grįšite prie jums įprasto kuklumo, sutelksite dėmesį į detales ir kokybišką bendravimą su draugais.

Jiems daugiau laiko atrasite savaitės viduryje ir antroje jos pusėje. Suplanuokite kartu nuveikti ką nors smagaus, įdomaus. Tačiau nuo penktadienio laikykitės arčiau namų, nes čia reikės jūsų labiausiai. Jeigu greitai imsite spręsti kilusią problemą, ji nevirs krize.

Laiminga savaitės spalva. Šią mėnulio pilnaties paženklintą savaitę tiks pilki, sidabro atspalviai ar papuošalai.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 16, 29, 38, 40 ir jų deriniai.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA