REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 11-17 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jei savaitę pradėsite tarsi apsvaigę, nepulkite nerimauti: jūsų protas veikia puikiai. Nėra nieko geriau nei svaiginantis meilės jausmas. Jei sutikote žmogų, su kuriuo jaučiatės itin artimi, branginkite tai, nes tai pasitaiko itin retai. Labai tikėtina, kad šis pokytis jūsų gyvenime įvyko tuomet, kai leidote sau atverti širdį ir pasiduoti romantiškiems jausmams, kurie visuomet buvo visai šalia jūsų. Mėgaukitės tuo, nes tai tikrai ne sapnas ir ne žaidimas. Visa tai tikra. Meilė yra tikra.

TAURAS

Niekas taip nežavi jūsų, kaip gyvenimo patogumai ir dalinimasis tuo su jums brangiu žmogumi. Šią savaitę turite daug šansų pajudėti į priekį ir kartu su antrąja puse susikurti savo svajonių namus. Jei nesenai pradėjote gyventi kartu, viskas vyks tiesiog sklandžiai. Jums bus sunku suprasti, kaip galėjote gyventi vienas be kito. Jei vis dar esate vieniši, pabandykite įveikti savo baimę užmegzti artimus santykius su jums patinkančiu žmogumi ir surizikuokite. Pasikalbėkite su šiuo žmogumi šeštadienį, nes šis pokalbis gali tapti kai ko ypatingo pradžia.

REKLAMA

DVYNIAI

Nesvarbu, turite antrąją pusę, ar esate vieniši, šią savaitę jūsų širdis bus atvira meilei ir dosnumui. Jūs nebus sunku palaikyti savo mylimą žmogų ir priminti jam ar jai, kokie jie nuostabūs. Meilės žodžiai tiesiog veršis iš jūsų, tad jei pradėjote susitikinėti su nauja simpatija, nenustebkite, jei meilėje pirmi prisipažinsite būtent jūs. Jei vis dar esate vieniši, užrašykite ant lapelio bruožus, kuriuos turi turėti tobulas mylimasis (-oji), ir pasiruoškite magiškai atomazgai.

VĖŽYS

Jei atvirai, pirmą kartą jausitės laimingi visą dėmesį sutelkdami į pinigus, o jūsų finansinis ir karjeros pasaulis išgyvens tikrą pakilimą. Tai, ko jums labiausiai reikės iš jūsų antrosios pusės, bus parama. Deja, jos gali trūkti. Trečiadienį jūsų antroji pusė nebus itin patenkinta, turėdama atrasti laiko, kad galėtų padėti jums, tačiau juk santykiuose reikia ne tik imti, bet ir duoti. Na, o ši savaitė – tai laikas, kai duoti turi jūsų partneris (-ė).

LIŪTAS

Pabodo klausytis, kokios puikios yra jūsų meilės perspektyvos? Pasiruoškite, nes jūsų laukia puiki meilės savaitė. Jei nesenai pradėjote susitikinėti su kažkuo, tikėtina, kad nuspręsite, jog pats laikas rimtiems įsipareigojimams. Jei esate vieniši, pasiruoškite savo žavesiu patraukti simpatijos dėmesį. Na, o jei jau turite antrąją pusę, gali būti, kad abu žengsite žingsnį, kuris santykiams suteiks dar daugiau kibirkštėlių ir jaudulio.

MERGELĖ

Jūs ir jūsų antroji pusė galite susipykti dėl kasdienių reikalų, o tai gali jus išvesti iš kantrybės. Nors įprastai jus sugebate išlikti ramūs, šį kartą gali kilti noras viską rėkte išrėkti. Galbūt jus suerzins tai, kad stengiatės, tačiau nesijaučiate įvertinti. Pats laikas pasikalbėti su mylimu žmogumi ir pasakyti, kad kažkas turi pasikeisti. Ramus pokalbis santykiams atneš kur kas daugiau naudos nei įniršio priepuolis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA