REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 18-25 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Gali norėtis tapti itin priekabiu ir kontroliuojančiu net menkiausias jūsų santykių detales. Jei jūsų „mielasis (-oji) padaryk“ sąrašas taps nekontroliuojamas, pasistenkite save pristabdyti. Nepamirškite pagirti ir pasidžiaugti viskuo, ką jis ar ji dėl jūsų padaro, pastebėdami net ir menkiausius dalykus, nes jie dažnai ir yra patys svarbiausi. Tai puiki savaitė pasirūpinti savo sveikata bei sustiprinti pasitikėjimą savimi. Galbūt pats laikas užsirašyti į sporto klubą, o ten, jei esate vieniši, sutikti naują simpatiją.

TAURAS

Ši savaitė pateiks daug galimybių meilės srityje, tad išnaudokite jas. Pakilkite nuo sofos ir pasimėgaukite realiu gyvenimu. Jūs spinduliuosite žavesiu, kurį kažkas tikrai pastebės. Jei nesate vieniši, jūsų laukia dar daugiau meilės akimirkų… o gal net ir šeimos pagausėjimo perspektyva.

REKLAMA

DVYNIAI

Jūs ir jūsų antroji pusė artimiausias savaites laiką norėsite leisti namuose. Iki spalio vidurio vengsite bet kokių vakarėlių, susitikimų su draugais ir mieliau rinksitės ramius vakarus namuose žiūrint filmą. Jei esate vieniši, galite sulaukti pagalbos iš artimųjų, kurie mėgins surasti jums porą. Verčiau neprieštaraukite, nes jūsų gali laukti įdomi pažintis su žmogumi, su kuriuo užsimegs itin artimas ir tvirtas ryšys.

VĖŽYS

Jei jums reikia patarimo meilės klausimais, kreipkitės į savo sesę ar brolį. Jie sugebės išanalizuoti net ir painiausią situaciją ir padės pažvelgti kitu kampu. Gali būti, kad ateinančiomis savaitėmis su mylimu žmogumi planuosite kokią nors kelionę. Net jei kelionės metu teks šiek tiek ir padirbėti, tikrai rasite paknakamai progų pasidžiaugti romantika ir vienas kitu.

LIŪTAS

Kas liečia meilę, jums reikia žmogaus, kuris jus pakylėtų, palaikytų ir mokėtų įvertinti jūsų stipriąsias puses. Jumis besižavintis žmogus supras, kad vertindamas jus ir mylėdamas jis padeda stiprinti jūsų pasitikėjimą savimi. Šią savaitę dėka mylimo žmogaus jausitės tarsi karalius ar karalienė. Tad meilės kibirkštys šią savaitę bus kaip niekada stiprios.

MERGELĖ

Nors jūs ne iš tų, kurie mėgsta save girti ir būti dėmesio centre, šią savaitę jums to daryti net nereikės. Jus pastebės dėl jūsų ramaus ir išlaikyto elgesio. Elegantiškas jūsų grožis privers kitus žavėtis, o aplinkinių dėmesį trauksite net patys nesistengdami. Galbūt leisite sau pasimėgauti įsigydami naujų drabužių, apsilankydami grožio salone ar atnaujindami šukuoseną. Tai tik dar labiau sustiprins jūsų patrauklumą.

SVARSTYKLĖS

Galbūt pastaruoju metu jus kankina slaptas geismas. Jei yra žmogus, kurį pamilote, tikėtina, kad pasinersite į fantazijų ir galimybių pasaulį. Svajodami apie santykius su šiuo žmogumi, nepamirškite, kad tai gali ir likti tik jūsų fantazija. Ypač, jei tas žmogus nėra laisvas arba tiesiog jumis nesižavi. Pagalvokite, ar verta save taip kankinti.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA