REKLAMA

Žvaigždės plaukuose: tinkamiausia šukuosena jums

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Et, nesipiktinkite, pažiūrėkite į tai linksmai. Jeigu jūsų ženklui žvaigždžių nubrėžti šukuosenos kontūrai sutaps su tais, kuriuos ir patys mėgstate, bus tik smagiau.

Taigi, ką žvaigždiškasis plaukų stilistas sako apie jūsiškę šukuoseną bei kas slypi už jos?

AVINAS

Esate impulsyvūs ir nekantrūs. Šukuosena jums yra pareiškimas apie save, pasitikėjimo savimi išraiška ar netgi nuotykis. Tai gali atskleisti pasirinkta ryški plaukų spalva arba neįprastas, akį traukiantis kirpimas.

REKLAMA

Priklausote impulsyviems ir temperamentingiems Ugnies stichijos ženklams, todėl siekiate, kad ir plaukai tai atspindėtų (žinoma, yra tokių, kurie santūria šukuosena bando šitai nuslėpti…).

Daugiau nei išvaizda: įžūli šukuosena – puikus pareiškimas, bet jums dar naudingiau būtų ugdyti kantrybę bei susilaikymą. Radikalūs pokyčiai yra gerai, jei jiems esate pasirengę, išjautę juos ir jų išlaukę.

TAURAS

Šio ženklo atstovės mėgsta sukti kuodelius – mažus, didelius, pusinius. Visi Taurai, bandydami suvaldyti nepaklusnius plaukus ar juos sudėlioti tvarkingai taip, kad šie atitiktų jų įsivaizdavimą apie save, atskleidžia šiam ženklui būdingą nuoseklumą, stabilumą, patikumumą. O kas slypi už to? Ar savęs neapgaudinėjate?

Daugiau nei išvaizda: jums nereikia įrodinėti, kad gebate pasiekti, ką užsibrėžiate. Kartais labai gerai tiesiog paleisti, palikti taip, kaip yra, ar leisti įvykiams tekėti sava vaga.

Paleisdami plaukus ar leisdami jiems raitytis, augti natūraliai, nesistengiant keisti jų prigimtinių savybių, – dar nereiškia, kad pasiduodate, atsisakote savo ambicijų ar svajonių. Laisvė plaukams – laisvė sau!

DVYNIAI

Asimetrinis kirpimas dažniausiai tinka ir patinka Dvyniams. Jis ne toks nuobodus kaip įprastas, be to, atskleidžia „asimetrišką“, įvairialypį šio ženklo atstovų būdą.

Oro stichijai priskiriamas ženklas paprastai mėgsta tai, ką kiti laiko trūkumu ar klaida. Jiems prie širdies pokyčiai, nes Dvyniai yra atviri eskperimentams ir įvairioms patirtims, taip pat ir susijusioms su jų išvaizda, įvaizdžiu.

Daugiau nei išvaizda: daryti kelis darbus ar užsiimti keliomis veiklomis vienu metu – jaudinantis, bet ir sekinantis potyris. Padarykite tokį eksperimentą: pamėginkite vienu metu susitelkti į vieną užduotį!

VĖŽYS

Ilgi, taisyklingai apkirpti arba ištiesinti, prižiūrėti ir išpuoselėti plaukai byloja apie šio ženklo rūpestingumą, prisirišimą, saugumo poreikį, taip pat – gyvenimą ne bėgimo režimu, o turint pakankamai laiko pabūti namuose ir skirti jo artimiesiems, draugams bei sau.

Vėžiams itin svarbūs visokie ritualai, kaip ir tie, susiję su grožio, išvaizdos puoselėjimu. Eksperimentai, nukrypimai nuo įprasto ritmo, normos, maršruto ar kasdienių ritualų, taip pat ir šukuosenos keitimas, gali kelti pavojų jų saugumo jausmui.

Daugiau nei išvaizda: pokyčiai kaip ir jūsų stichijos Vandens potvyniai ir atoslūgiai – natūrali gyvenimo ar gamtos dalis. Priimkite juos. Pamėginkite pasielgti neįprastai, pradėkite nuo mažų dalykų, kad ir keisdami įprastą kelią į parduotuvę ar darbą, o vėliau gal drįsite pereiti prie išvaizdos?

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA