REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (09 25-10 01 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pasirenkite meilės elektrošokui. Šios savaitės viduryje Jupiteris, esantis Avinų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje, įsitaisys priešais Urano planetą, irgi judančią šiuo nepriklausomu ir drąsiu zodiaku.

Tai reiškia, kad santykiuose galite sulaukti netikėto posūkio ar netgi statuso pasikeitimo. Gera žinia: tai nevyks stichiškai, patys kontroliuosite šį asmeninio gyvenimo posūkį ar netgi perversmą. Džiaukitės, jaudinantys pasikeitimai ateina.

TAURAS

REKLAMA

Visas septynias dienas galite tikėtis gausybės romantinių galimybių. Jūsų ženklo valdovė Venera šiuo metu ir iki pat spalio vidurio judės Taurų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Vienišiai turi galimybę sutikti žmogų, kuris juos visiškai apžavės.

Deja, šią savaitę galimas vienas ne itin malonus astroįvykis. Dėl meilės planetos įtakos ir jos uždėtų rožinių akinių galite pražiūrėti svarbų naujos pasijos trūkumą, dėl kurio grėstų išsiskyrimas ar nematytumėte galimybės kurti tolimesnių santykių.

Jei kažkas iš tiesų išaiškėtų, žvaigždės sako, nesunkiai tai įveiktumėte, didelio skausmo jums nesukeltų. O kokios geros žinios? Turite galimybę sutikti ne tik mylimą žmogų, bet ir sielos draugą. Tik reikia, kad tuo patys patikėtumėte, arba suprastumėte, kad tokį jau turite.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali kilti minčių, kad su partneriu ne taip jau gerai sutariate. Galbūt jūsų mylimas žmogus pastaruoju metu yra griežtesnis ar atkakliau laikosi savo pozicijos?

Dvynių siekis reaguoti lanksčiai ir eiti į kompromisus šiuo atveju gali būti bevaisis prieš kietą, autoritarišką gyvenimo draugo požiūrį „žinau geriausiai už visus“. Šita situacija jums gali tapti nemažu iššūkiu.

Jeigu pavyktų problemos sprendimą ar atvirą pokalbį atidėti iki penktadienio, laimėtumėte tikrai daug: situacija tądien pasikeis dramatiškai, bendrauti taps žymiai lengviau, kaip ir siekti bendro susitarimo. Vienišiams savaitgalį palanku pradėti pokalbį su žmogumi, kurį nusižiūrėjo ir galbūt norėtų su juo kurti santykius.

VĖŽYS

Labai dažnai kuklinatės ir nesijaučiate verti dideliausių ir geriausių dalykų meilėje, bet šįkart astrologinis fonas bus kitoks.

Dabar svarbu įvertinti savo lūkesčius ir net juos perreguliuoti, kad nebūtų pernelyg nutolę nuo realybės. Tobulo partnerio ar santykių laukti būtų naivu, sutinkate? Vis tiek šito tikėdamiesi ir laukdami, ruošiate dirvą skaudžiam nusivylimui.

Taigi šią savaitę sau priminkite apie poreikį subalansuoti lūkesčių ir realybės santykį, ar eitumėte į pirmąjį pasimatymą, ar jau turėtumėte ilgalaikį partnerį. Kelkite tokius reikalavimus, kuriuos gali patenkinti žmogus, o ne dievybė.

LIŪTAS

Su partneriu šiomis dienomis užsiiminėsite proto akrobatika. Viena vertus, tai jaudins, bet ir sekins. Akivaizdu, kad jūs arba partneris siekiate daugiau jaudulio gyvenime ar įsimintinų patirčių.

Greičiausiai jūs dėl kažko nusileisite, bet atrasti veiklą, nuotykį, kuris abiem teiktų to, ko kiekvienas tikisi, bus tikrai nelengva. Bent jau ne iškart, ne dabar. Savaitgalį pastebėsite, tapo lengviau susišnekėti, išklausyti ir įsiklausyti bei ieškoti abu tenkinančių sprendimų.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA