REKLAMA

Geros savijautos atmintinė Zodiako dvyliktukui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Būna, jaučiamės tarsi įkritę į energijos duobę dienai ar dviem. Būna, toks periodas tęsiasi ilgiau. Kas gali padėti kiekvienam ženklui atgauti jėgas ar įkvėpimą, žvaliau kibti į laukiančius reikalus, geriau jaustis ir džiaugsmingiau bendrauti su jį supančiais žmonėmis?

Tokie energiją ar gerą nuotaiką grąžinantys ritualai, vis kitokie atskiram zodiakui, ypač veiksmingi bus šią savaitę – sveikuolės Mergelės valdymo pabaigoje.

Štai geros savijautos ritualai kiekvienam iš dvylikos zodiako ženklų.

AVINUI

REKLAMA

Kai pajaučiate, kad dingo vėjas iš burių, tiesiog kybote, kaip ir jos, ant stiebų ir laukiate geresnių laikų, tai yra ženklas „pravarinėti kraują“. Geriausiai jaučiatės, kai judate, o nustoję tai daryti, per ilgai užsisėdėję, energijos tik netenkate, taip jos tikrai nesutaupote.

Taigi apsirenkite savo mėgstamiausią ir patogiausią sportinę aprangą (greičiausiai ji bus raudona?) ir pulkite į lauką ar sporto saulę. Išlieję prakaito, gerai pasportavę ar pajudėję, galėsite patreniruoti dvasią.

Atsipalaiduoti bei nurimti Avinams tiktų ant jogos kilimėlio. Jeigu šiam užsiėmimui dar nesiryžtate, atsisėskite tiesiai, atkryžiuokite kojas ir rankas bei lygiai kvėpuokite (penki įkvėpimai, penki iškvėpimai bent penkias minutes), taip sureguliuosite širdies darbą ir dvasinę pusiausvyrą, nusimesite streso naštą.

Jeigu tikite akmenų galia, kvėpuodami ant kūno, per delną virš bambos, prispaudę palaikykite karneolį ar kitą raudonos spalvos akmenį.

TAURUI

Vaje, kaip Taurai vengia nepatogumo! Jį gali sukelti keli tuo pačiu metu vykstantys dalykai, kurių negalite suvaldyti ar kontroliuoti. Kai jaučiatės sutrikę, išsibarstę, tai signalas, kad atėjo laikas „susicentruoti“ energiją.

Įsijunkite mėgstamos muzikos, pasigaminkite patinkantį patiekalą. Skamba per paprastai? Taurams svarbu užimti rankas ir jomis sukurti kažką gero bei gražaus, taip jie randa nusiraminimą.

Kai pripildysite ausis garsais, akis – mėgstamomis spalvomis, nosį – kvapais, o skrandį – skoniais, galite prisėsti ar patogiai išsitiesti pusiaugulomis ir ant pilvo palaikyti rožinio kvarco gabalėlį, ramiai pakvėpuoti, kol pasijausite saugūs ir nurimę.

DVYNIAMS

Smalsieji Dvyniai dažnai kenčia nuo informacijos, plūstančios įvairiausiais kanalais ir juslėmis, pertekliaus. Patys jie dažnai to nė nesupranta. Tik staiga pasijaučia suirzę, pratrūksta pykčiu ar susmenga lyg oro netekę balionai.

Šio ženklo atstovams patinka greiti ir veiksmingi metodai, todėl jiems reikėtų išbandyti meditaciją. Tam nereikia užsidaryti vienuolyne! Galima kelioms minutėms pasitraukti nuo triukšmingos aplinkos ar bet kokių informacijos šaltinių, galima likti sėdėti savo vietoje ir užmerkus akis sutelkti dėmesį į aplinkos garsus, savo kvėpavimą ar stebėti šviesos greičiu lekiančias mintis.

Jeigu tikite akmenų galia, ant pilvo palaikykite prispaudę nefrito gabalėlį. Ramus, lygus kvėpavimas (penki įkvėpimai ir penki iškvėpimai bent penkias minutes) pareikalaus labai mažai jėgų ir energijos, o jausitės tarsi po kokio energinio dušo – vėl žvalūs ir gebantys sutelkti dėmesį.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA