REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmoje savaitės pusėje norėsis daugiau laiko leisti namuose. Tinka nuveikti ką nors gera šeimos, namiškių labui, sutvarkyti namus ar ką sutaisyti. Galimas nuoširdus ir atviras pokalbis su vienu iš tėvų.

Antroje savaitės pusėje jus užlies ypatinga energija, tikėkitės gero laiko ir gerų potyrių, kad ir kur būtumėte ar ką darytumėte. Tinka ryžtingai imtis ko nors naujo. Savaitgalį reikėtų mažinti tempą ir mėgautis gyvenimo tėkme, niekur neskubėti.

Laiminga savaitės spalva: raudona, žalia ir juoda.

REKLAMA

Laimingi savaitės skaičiai: 17, 22, 34, 40, 42, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra drąsus ir geba parodyti dėkingumą.

TAURAS

Atidžiai klausykitės, o tada laiku įsiterpkite, išsakykite, ką galvojate ar jaučiate. Iki savaitės vidurio bendravimas bus svarbesnis nei kada anksčiau, o bendrauti seksis lengvai. Stenkitės pašnekovams perteikti, parodyti, kas jums labiausiai rūpi.

Antroje savaitės pusėje kalbėkite mažiau, nes aplinkiniai gali nustoti jūsų klausytis. Žmonės šiuo metu ieškos jūsų draugijos ir norės leisti laiką kartu. Jie rodys pasitikėjimą, sieks jums atsiverti, pasipasakoti.

Laiminga savaitės spalva. Būsite ir taip pastebimi, todėl galite rinktis švelnias spalvas kaip pastelinę rožinę.

Laimingi savaitės skaičiai: 16, 24, 26, 32, 35, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Net būdami vieni dabar jausitės visiškai laimingi.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje stenkitės prastos nuotaikos ar susierzinimo neišlieti ant kitų, taip pat saugokitės tokių, kurie savo prastą nuotaiką norės išversti ant jūsų.

Šiuo metu nusivylimas bus keliskart didesnis ir kartesnis nei įprastai. Dabar svarbu pernelyg daug nesitikėti iš savęs, kitų ir gyvenimo apskritai.

Nuo antros savaitės pusės nuotaika gerės, energijos daugės. Peržiūrėkite planus, pasirinkite labiausiai logiškai pagrindžiamą ir realiausią. Nors šią savaitę jums bus sunku suvaldyti emocijas ir reaguoti empatiškai, pasistenkite jautriau priimti kitų išgyvenimus ir patirtis.

Laiminga savaitės spalva. Ryškiai rožinė.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 6, 20,22, 34, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris ramus ir geba kalbėti argumentuotai.

VĖŽYS

Pirmomis savaitės dienomis skirkite laiko pasikalbėti su savimi, susivokti savyje. Tai geras metas pasitikrinti, ar žmonės jūsų aplinkoje pasirengę jus palaikyti, kai imsitės ko naujo ir jums svarbaus.

Antroje savaitės pusėje nebijokite šiek tiek pasirodyti, padaryti gerą įspūdį teisingiems žmonėms, kurie gali jums pasitarnauti ateityje. Savaitgalį dėmesį kreipkite į smulkmenas, nes jos padės pritraukti didesnius ir svarbesnius dalykus į jūsų gyvenimą.

Laiminga savaitės spalva. Raudona stiprins gyvybinę energiją, padės atrodyti energingesniems ir seksualesniems.

Laimingi savaitės skaičiai: 6, 13, 24,35, 40, 46 ir jų deriniai.

REKLAMA

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA